Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Krumlovský bronz pro Jakeše s Ehlovou

26.05.2017 14:25, Česká rally, TZ - Miroslav Jakeš
Krumlovský bronz pro Jakeše s Ehlovou
Návrat na stupně vítězů zaznamenala smíšená posádka Mirek Jakeš – Marcela Ehlová při svém teprve druhém startu s vozem Ford Fiesta R5 týmu Orsák Rallysport. Na stupních vítězů v Jelení zahradě pod českokrumlovským zámkem se tak znovu po roce potkala s tovární dvojící Kopecký – Dresler, rychlejší než Mirek s Marcelou byli i druzí Pech s Uhlem na další fiestě R5.

Článek CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín

26.05.2017 14:22, ME, Roman Ordelt
CERTINA oficiálním partnerem časomíry Barum Czech Rally Zlín
Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín v minulých dnech uzavřeli dohodu o partnerské spolupráci se společností Design Trade s.r.o., která v České republice zastupuje renomovaného švýcarského výrobce hodinek Certina.

Článek Jihočeský triumf Filipa Mareše

26.05.2017 14:05, Česká rally, Radka Matthey
Jihočeský triumf Filipa Mareše
Posádce Autoklub Peugeot Rally Talent ve složení Filip Mareš a Jan Hloušek se na jihočeské Rallye Český Krumlov podařilo obhájit prvenství z roku 2016.

Článek Václav Dunovský měl v Českém Krumlově vynikající výsledek na dosah

26.05.2017 14:03, Česká rally, Radka Matthey
Václav Dunovský měl v Českém Krumlově vynikající výsledek na dosah
Rallye Český Krumlov byla teprve druhou soutěží, kde letos startovala posádka Dunovský Peugeot Rallye Teamu Václav Dunovský - Petr Glössl s Peugeotem 208 R2.

Článek Pojeďte s Rally-Manií na WRC do Polska a poleťte do Španělska

26.05.2017 01:00, WRC, Redakce
Pojeďte s Rally-Manií na WRC do Polska a poleťte do Španělska
Nabízíme poslední volná místa na soutěže MS v Polsku, kam jezdíme autem a do Španělska, kam létáme z Prahy.

Článek Yves Matton stále Meekovi věří

25.05.2017 16:03, WRC, Honza Froněk
Yves Matton stále Meekovi věří
Kris Meeke má letos na kontě nepočítatelně nehod nejen na tratích soutěží MS ale i při testech. Šéf továrního týmu Citroën ale nadále pilotovi věří a doufá, že se dostane do formy, jakou měl v Mexiku a na Korsice.

Video Škoda testuje ve Španělsku se Sarrazinem [VIDEO]

24.05.2017 21:49, WRC, Honza Froněk
Škoda testuje ve Španělsku se Sarrazinem [VIDEO]
Škoda Motorsport zamířila z Portugalska do sousedního Španělska na asfaltové testy s francouzským specialistou Stephanem Sarrazinem. Francouz pořídil Fabii R5 do vlastního týmu a staroval s ní v dubnu na Korsice, kde dojel třetí v RC2.

Článek Suninen ve Fiestě WRC 2017

24.05.2017 13:24, WRC, Honza Froněk
Suninen ve Fiestě WRC 2017
Teemu Suninen odjede dvě soutěže MS za volantem Fordu Fiesta WRC 2017. Od Malcolma Wilsona dostane důvěru na Polskou rally a domácí Finsko.

Článek Latvala byl během rally hospitalizován

23.05.2017 17:23, WRC, Honza Froněk
Latvala byl během rally hospitalizován
Jari-Matti Latvala přiznal po konci Portugalské rally, že byl v noci ze soboty na neděli hospitalizován v nemocnici a musel přemlouvat doktory, aby ho pustili na start závěrečné nedělní etapy.

Článek Alternativy pro diváky novinkou hustopečské rally

23.05.2017 15:34, Česká rally, Tomáš Plachý
Alternativy pro diváky novinkou hustopečské rally
Dva týdny zbývají do uzávěrky AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017, která se uskuteční ve dnech 16. – 17. června 2017. Soutěž bude součástí šampionátů ČR a SR soudobých vozidel a MSR v rally historiků. Podle toho se dá odvodit, že se fanoušci rallysportu mohou na startu dočkat kolem dvaceti vozů specifikace R5.

Článek Andreas Mikkelsen pojede na Sardinii s Citroënem C3 WRC

23.05.2017 10:26, WRC, Honza Froněk
Andreas Mikkelsen pojede na Sardinii s Citroënem C3 WRC
Andreas Mikkelsen nahradí na Sardinii Stephana Lefebvra za volantem Citroënu C3 WRC. Norský pilot odjede soutěž MS za volantem vozu WRC poprvé od loňské Austrálie a bude se jednat o jednorázový start. Lefebvre se za volant francouzského vozu vrátí v Polsku.

Článek Český Krumlov pro Filipa Mareše s Janem Hlouškem

22.05.2017 17:48, Česká rally, Radka Matthey
Český Krumlov pro Filipa Mareše s Janem Hlouškem
Téměř stylem start – cíl opanovali při Rallye Český Krumlov třídu 6 Filip Mareš s Janem Hlouškem. Zároveň se stali druhými letošními vítězi v rámci Peugeot Total Rally Cupu. Fantastický druhý den absolvoval také Rakušan Simon Wagner, což ho vyneslo na druhou příčku pohárového hodnocení a třídy 6. Třetí místo obsadili Tomáš Pospíšilík s Jiřím Strossem.

Článek Štajf s Rajnohou se vrací mezi elitu

22.05.2017 17:45, Česká rally, Libor Hlisnikovský
Štajf s Rajnohou se vrací mezi elitu
Uplynulá 45. Rallye Český Krumlov byla pro Štajfa s Rajnohou návratem mezi elitní první pětku. Celkovým 5. místem zopakovali zdejší loňský výsledek, letos ovšem v silnější konkurenci vybojovaný na trati.

Článek Portugalská rally: Vítězství pro Pontuse Tidemanda, drama v poslední minutě pro Andrease Mikkelsena

21.05.2017 20:31, WRC, Škoda Motorsport
Vzestupy a pády pro ŠKODA Motorsport na Portugalské rally: posádka Andreas Mikkelsen/Anders Jæger-Synnevaag dominovala s vozem ŠKODA FABIA R5 téměř celé Portugalské rally. Na posledním kilometru rychlostní zkoušky Fafe ale trefila kámen a byla nucena přenechat vítězství týmovým kolegům, posádce Pontus Tidemand/Jonas Andersson (S/S).

Článek Rally Český Krumlov: třetí vítězství v řadě pro Jana Kopeckého a tým ŠKODA

20.05.2017 20:46, Česká rally, Škoda Motorsport
Rally Český Krumlov: třetí vítězství v řadě pro Jana Kopeckého a tým ŠKODA
Dvojitý hattrick pro Jana Kopeckého a Pavla Dreslera (ŠKODA FABIA R5), kteří vyhráli třetí rally českého šampionátu (MČR) 2017 v řadě a současně po letech 2015 a 2016 triumfovali potřetí za sebou také na Rally Český Krumlov.

Článek Rally Český Krumlov: Kopecký a Dresler budou usilovat o hattrick

18.05.2017 14:32, Česká rally, Škoda Motorsport
Rally Český Krumlov: Kopecký a Dresler budou usilovat o hattrick
Jan Kopecký se spolujezdcem Pavlem Dreslerem dominují českému šampionátu v rally od prvního vítězství vozu ŠKODA FABIA R5 na Rally Šumava Klatovy v roce 2015.

Článek Krásné, ale složité trasy

18.05.2017 14:29, Česká rally, Jaroslaw Szeja
Krásné, ale složité trasy
Ve dnech 19. - 20. května se uskuteční 45. Rallye Český Krumlov, která bude třetí ze sedmi plánovaných závodů kalendáře TrueCam MČR v rally 2017.

Článek Co nejlépe vstoupit do Evropy

18.05.2017 14:26, Česká rally, Libor Hlisnikovský
Co nejlépe vstoupit do Evropy
Šampionát TrueCam MČR 2017 pokračuje třetím podnikem - 45. Rallye Český Krumlov se zároveň zařadí do první soutěže FIA European Rally Trophy, které se letos účastní Klokočka ŠKODA Czech National Team. Štajf s Rajnohou tak budou usilovat jak o české, tak o evropské body.

Článek 5 bezesných nocí a expresní repase Fabie R5

18.05.2017 14:24, Česká rally, MOGUL ŠKODA ACA RACING
5 bezesných nocí a expresní repase Fabie R5
Začátek tohoto dramatického příběhu už všichni znáte. Odstartovala ho nehoda posádky Honza Černý a Petr Černohorský, po které skončila Fabia R5 v hluboké rokli na boku.

Článek Portugalská rally: Tidemand a Mikkelsen chtějí upevnit vedení v šampionátu

18.05.2017 14:22, WRC, Škoda Motorsport
Portugalská rally: Tidemand a Mikkelsen chtějí upevnit vedení v šampionátu
Pět rally, pět vítězství: ŠKODA v sezóně 2017 dominuje šampionátu World Rally Championship (WRC 2). Andreas Mikkelsen/Anders Jæger-Synnevaag (N/N) vyhráli úvodní Rallye Monte Carlo a také Korsickou rally.