Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Barumka se pojede opět v rámci evropského šampionátu!

06.11.2015 09:40, ME, Roman Ordelt
Barumka se pojede opět v rámci evropského šampionátu!
Nejvýznamnější automobilový podnik na území České republiky BARUM CZECH RALLY ZLÍN bude i v příštím roce součástí prestižního seriálu FIA Mistrovství Evropy v rally jezdců (ERC).

Článek Kalendář ME 2016 včetně Barumky

05.11.2015 18:15, ME, Honza Froněk
Kalendář ME 2016 včetně Barumky
Po kalendáři MS odhalila FIA i kalendář Evropského šampionátu. Celkem se můžeme těšit na 10 podniků včetně zlínské Barum Czech Rally. Novinkou v kalendáři je polský Rajd Rzeszowski začátkem srpna před Barumkou.

Článek Štajfa zklamal ve finiši motor, v Evropě je druhý

04.11.2015 18:53, ME, Karel Špaček
Štajfa zklamal ve finiši motor, v Evropě je druhý
Až samotný závěr švýcarské Rallye du Valais znamenal konec dlouhé úspěšné série, ve které Vojtěch Štajf s Františkem Rajnohou spolehlivě dokončovali jednu soutěž za druhou.

Článek Tarabus a Trunkát pátí ve ME 2015, a chtějí ještě výš!

04.11.2015 18:47, ME, Aleš Holakovský
Tarabus a Trunkát pátí ve ME 2015, a chtějí ještě výš!
I po závěrečném podniku Rallye Du Valais patří české posádce Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát prestižní páté místo v konečném hodnocení Mistrovství Evropy v rally 2015. TaT uvidíme na soutěžích Mistrovství Evropy i v roce 2016, kdy budou chtít více než navázat na tento úspěch.

Článek Valais - Breen dostal penalizaci, vítězem Lukyanuk

01.11.2015 08:58, ME, Honza Froněk
Valais - Breen dostal penalizaci, vítězem Lukyanuk
Craig Breen dostal v sobotu večer penelizaci za překročení povoleného limitu gum. Tým místo celkových 18 pneumatik použil rovných 20 a pilot dostal dvě minuty penalizace. V celkovém pořadí se propadnul na druhé místo za Alexeje Lukyanuka.

Článek Valais - Poslední soutěž ME vyhrál Breen

31.10.2015 18:53, ME, Honza Froněk
Valais - Poslední soutěž ME vyhrál Breen
Craig Breen vyhrál poslední soutěž letošního kalendáře ME ve Švýcarsku style start - cíl. Pro druhé místo si dojel Alexej Lukyanuk s Fiestou R5 z českého týmu.

Článek Valais - Breen nejrychlejší v kvalifikaci

29.10.2015 10:24, ME, Honza Froněk
Valais - Breen nejrychlejší v kvalifikaci
Craig Breen porazil při kvalifikaci na poslední soutěži ME 2015 Bryana Bouffiera o 0,3 vteřiny. Na čtvrté pozici za Alexejem Lukyanukem se umístil Miroslav Jakeš s Citroënem DS3 R5.

Článek Craig Breen si z Řecka odvezl jen chabou odměnu

12.10.2015 12:47, ME, Radka Matthey
Craig Breen si z Řecka odvezl jen chabou odměnu
Reprezentanti Peugeot Rally Academy Craig Breen a Scott Martin skončili v letošní Rallye Akropolis, provázené obtížnými povětrnostními podmínkami, na druhém místě. Jejich týmoví kolegové Charles Martin a Thierry Salva ze soutěže odstoupili.

Článek Kajetanowicz je evropským mistrem

11.10.2015 17:34, ME, Honza Froněk
Kajetanowicz je evropským mistrem
Kajetan Kajetanowicz si v Řecku zajistil letošní titul mistra Evropy. Poláci se dočkali po 18 letech. V roce 1997 se z titulu ME radoval Krzysztof Holowczyc. Kajetanowicz zajistil i týmový titul pro LOTOS Rally Team.

Článek Zkrácenou Acropolis vyhrál Kajetanowicz

11.10.2015 13:31, ME, Honza Froněk
Zkrácenou Acropolis vyhrál Kajetanowicz
Déšť zkomplikoval letošní Rally Acropolis v Řecku, předposlední soutěž ME 2015. Stejně jako na Korsice se rušily rychlostní testy a posádky přišly o téměř 90 měřených kilometrů. Z devíti RZ se jich odjelo šest a z toho ještě jedna zkrácená téměř o polovinu.

Článek Al-Attiyah s Kajetanowiczem ovládli Kypr

27.09.2015 15:39, ME, Honza Froněk
Al-Attiyah s Kajetanowiczem ovládli Kypr
Nasser Al-Attiyah vyhrál s Fiestou RRC Kyperskou rally. Katařan byl zároveň nejrychlejším pilotem MERC. Kajetan Kajetanowicz si připsal nejvíce bodů do tabulky ME. O první místo přišel až v závěru rozdílem sedmi vteřin po problémech s posilovačem.

Článek Kypr - Kvalifikaci vyhrál Kajetanowicz

25.09.2015 10:11, ME, Honza Froněk
Kypr - Kvalifikaci vyhrál Kajetanowicz
Kajetan Kajetanowicz ovládl dnešní kvalifikaci před startem Kyperské rally, deváté soutěže ME 2015. Necelou vteřinu za ním zaostal Alexey Lukyanuk a třetí dojel Robert Consani s Citroënem. Z Čechů si nejlépe vedl Jaromír Tarabus, který se vrátil do Fabie S2000 a zajel osmý čas.

Článek Uvidíme Corsu R5 na trati ještě letos?

14.09.2015 12:28, ME, Honza Froněk
Uvidíme Corsu R5 na trati ještě letos?
Informace o novém speciálu Opel Corsa R5 se od počátku roku velmi různí. Nejdříve přišla zpráva, že vůz bude, aby vzápětí Opel prohlásil, že vůz není na pořadu dne. Jak nyní informuje portugalský Austosport, nové auto možná uvidíme ještě letos.

Článek Vopatřil a Lichovník na bedně, Koutek a Holík Barumku nedokončili

05.09.2015 12:51, ME, Miroslav Vebr
Vopatřil a Lichovník na bedně, Koutek a Holík Barumku nedokončili
V plné síle čtyř soutěžních vozů se na domácí Barum Czech Rally Zlín 2015 představil Minařík racing team. Přetěžká rally byla nad síly mnoha posádek a také dvě dvojice ze slušovického týmu cíl nespatřily. Naopak Martin Vopatřil a Jirka Lichovník si dojeli pro poháry za třetí místa ve svých třídách.

Článek CTM Trophy CZ: Světlé momenty ve stínu zklamání

05.09.2015 12:47, ME, Tomáš Pletka
CTM Trophy CZ: Světlé momenty ve stínu zklamání
Účastníci značkového poháru Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 zažili při vrcholu sezony – Barum Czech Rally Zlín - malé Waterloo. Ze sedmi vozů na startu byly klasifikovány jen dva – Citroën DS 3 R5 Mirka Jakeše na devátém místě absolutně a Citroën C2 R2 Max Vratka Kubíka na třetím místě ve třídě 6 v rámci českého šampionátu.

Článek Zlínské stříbro udrželo Štajfovi vedení v seriálu ERC2

03.09.2015 14:05, ME, Karel Špaček
Zlínské stříbro udrželo Štajfovi vedení v seriálu ERC2
Těžkou dřinou bylo letos absolvování celé tratě náročné a horké Barum Czech Rally Zlín, posádka Subaru Duck Czech National Team však veškerá úskalí soutěže zvládla na výbornou. Odměnou pro Vojtěcha Štajfa s Františkem Rajnohou byla v cíli druhá příčka v hodnocení ERC2 a také v národním šampionátu produkčních vozů.

Článek Dobře rozjetou Barumku Tomáš Pospíšilík nedokončil

02.09.2015 10:17, ME, Radka Matthey
Dobře rozjetou Barumku Tomáš Pospíšilík nedokončil
Barum Czech Rally o uplynulém víkendu plnila stránky motoristických rubrik prakticky ve všech denících a na specializovaných rallye serverech zažívali takový nápor, jako nikdy jindy v roce.

Článek Pech se na Barumce snažil držet krok s továrním teamem

01.09.2015 18:28, ME, Romana Hájková
Pech se na Barumce snažil držet krok s továrním teamem
Jako obhájci loňského vítězství přijížděli do Zlína Václav Pech jun. s Petrem Uhlem s EuroOil – invelt teamem. Zde se o uplynulém víkendu uskutečnil nejvýznamnější motoristický závod sezony, slavná Barum Czech Rally.

Článek TaT na Barumce: Bez benzínu ani R5 neuspěje

01.09.2015 18:23, ME, Aleš Holakovský
TaT na Barumce: Bez benzínu ani R5 neuspěje
Letošní Barum Czech Rally Zlín bohužel skončila pro domácí posádku Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát už na třetí rychlostní zkoušce, kde jim došel benzín. Nemohli tak navázat na zdejší úspěchy z předešlých tří let.

Článek Jan Černý na Barumce nesl prapor MOGULu vysoko

01.09.2015 18:20, ME, Petr Eliáš
Jan Černý na Barumce nesl prapor MOGULu vysoko
Barum Czech Rally ve Zlíně o tomto víkendu dokonale ukázala, proč je považována za nejnáročnější rally v České republice. Posádek, které nedokončily z důvodu technické závady či havárie, bylo enormní množství, a na záludnosti zdejších tratí si vylámalo zuby i hodně zahraničních hvězd motorsportu.

předchozí stránka  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   další stránka   na poslední stránku