English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Michal Trojan a CITO Racing na prahu nové sezóny

Zařazeno : Trojan, CITO

Radek Vojtěchovský, 23.01.2011 16:01
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 7557x


Svoji druhou sezónu v Rallye Cupu a Volném Poháru absolvovala posádka Michal Trojan - Jirka Benda a zvládla získat titul ve třídě ve VP a třetí místo ve třídě v RC.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Ve Volném Poháru navíc přidali pěkně dvanácté místo absolutního hodnocení, když o lepší výsledek je připravily nuly z Hořovických soutěží. Na jaře byla příčinou diskvalifikace z desátého místa po chybě doprovodného týmu při pohybu v servisní zóně a na podzim si postavila hlavu týmová Felicia Kit Car. Technika zazlobila ještě na Radouni a při Rallye České Středohoří, přesto při hodnocení uplynulého roku vybírá Michal Trojan hlavně pozitiva.

"Úplně na začátek hodnocení celé sezóny 2010 je v první řadě potřeba poděkovat všem pořadatelům amatérských rallye v Čechách za to že vůbec máme tu možnost se svést a tudíž máme i co hodnotit. Tak tedy velké díky všem. Za nás jako posádku nelze myslím sezonu 2010 hodnotit jinak, než jako velmi úspěšnou. Utkali jsme se se soupeři, tratěmi a v neposlední řadě i s technikou a po každém jednotlivém závodě jsme se snažili nasbírané zkušenosti zúročit v tom dalším. Za sebe můžu říct, že jsem dospěl k tomu, že dvě z mnoha rčení o motoristickém sportu jsou do puntíku pravdivá a uvěření jim a řízení se jimi pomohou k lepším zážitkům a i výsledkům v závodech. Jedná se o ´70% úspěchu v závodě je dáno přípravou vozu v dílně před závodem´ a ´rallye končí až na rampě´."
Ilustrační foto
Ilustrační foto

"V souvislosti s výsledky teamu se sluší, a dělám to rád, poděkovat týmu mechaniků starajících se o naše auto před i během závodů, dále Anetce Bendové, mé partnerce a Jirkové sestře, za starání se o celý team, za podporu, shovívavost a trpělivost, když si kluci hrají :-) a v neposlední řadě partnerům, za poskytnutou důvěru a finanční podporu."

Od hodnocení předchozího roku se postupně dostáváme také k výhledu na sezónu nadcházející. Kde tedy Felicii Kit Car uvidíme? "Svezení se Škodovkou je krásné a zvláště pak to platí pro Felicii Kit Car a proto jsme se rozhodli, že budeme i v sezoně 2011 startovat s tímto náčiním a pokusíme se obhájit titul ze třídy A2 ve Volném Poháru a také svést se na co možná nejvíce na tratích Rallye Cupu."

"Všem fanouškům rallye přejeme hezkou podívanou na co možná nejširší pole startujících posádek na co nejvíce tratích v celé nadcházející sezoně 2011,"
vzkazuje před startem motoristické sezóny Michal Trojan fanouškům rally.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Trojan startuje na domácí Příbrami

Trojan startuje na domácí Příbrami

01.10.2013 22:25

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Karel Trojan opět na scéně

Karel Trojan opět na scéně

29.04.2014 13:10

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Racing-Mania.cz

Trojan v Příbrami opět s Říhákem

18.09.2009 11:22

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Karel Trojan Třebíč RZ13

/ Další video...