English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen

Zařazeno : Fabia R2

16.11.2011 17:16
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 10993x


Představení nového značkového rally seriálu Fabia R2 Cup proběhlo v minulých dnech v areálu Motorlandu v Bělé pod Bezdězem.
Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen
Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen
Zájemcům o nový seriál byla představena nejen filozofie a historie celého projektu cupového závodění, ale i jeho sportovní řády, grafická podoba, soutěžní automobil včetně všech technických detailů a v neposlední řadě i bohatá škála jeho výhod. V odpoledních hodinách se mohli účastníci se soutěžním vozem ŠKODA Fabia R2 svézt na testovací dráze v roli spolujezdce.

Představeni byli partneři celého projektu. Silnými partnery pro rok 2012 se staly společnosti Česká pojišťovna a Škoda Auto. Dalším partnerem projektu je společnost ŠkoFIN, která navíc nabízí všem zájemcům o vstup do cupu zajímavé financování jejich soutěžního speciálu. Dodávku kompletních maziv a náplní zajistí společnost Castrol Lubricants (CR) s.r.o.. Vlastimil Brůzl ředitel společnosti Impromat Motorsport poznamenává: „Jsem velice potěšen, že můžeme volně navázat na úspěšný okruhový seriál Česká pojišťovna Octavia Cup a znovu spolupracovat s tak úspěšnými společnostmi i na projektu v oblasti automobilových soutěží. Zároveň nás to všechny zavazuje k vytvoření skutečně profesionální formy závodění. A právě tato koncepce byla prezentována v Bělé pod Bezdězem.“
Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen
Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen

Po zveřejnění předchozích tiskových zpráv o přípravách Fabia R2 Cupu zaznamenala společnost Mediasport (promotér Fabia R2 cupu) velký zájem o tuto formu závodění. „Telefonicky jsme hovořili se všemi zájemci a celý projekt jim ve stručnosti představili. Konkrétní informace jsme si ale ponechali až na event do Bělé. Naší snahou bylo představit veškeré detaily spojené s cupem až všem zájemcům najednou. Jedním z hlavních důvodů je skutečnost, že Česká pojišťovna Škoda Fabia Rally Cup nabídne prvním deseti klientům zvláštní finanční bonus a to po celou existenci cupu. Jejich vozidlo bude každoročně podpořeno částkou 100.000,- Kč při splnění cupových podmínek, které nám jasně definují naše cupové Sportovní řády,“ prozrazuje Josef Pátl.

Mezi hlavní výhody účasti v Česká pojišťovna Škoda Fabia Rally Cup patří nejen zmiňována podpora prvních deseti prodaných vozů, ale i bohaté servisní vybavení, které obdrží každý kupující zdarma se soutěžním automobilem. Tato nabídka obsahuje servisní stan, reklamní zábrany, servisní plachtu, nehořlavou kombinézu pro posádku, pracovní oblečení pro mechaniky a týmové civilní oblečení. V servisní zóně bude připraveno v průběhu každé soutěže společné cateringové zázemí. Členové všech zúčastněných týmů tak budou mít možnost občerstvit se v průběhu obou soutěžních dnů a pozvat své partnery do těchto prostor. Cup bude obrazově prezentován na kanálu ČT4 Sport v rámci motoristických pořadů.
Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen
Rally seriál Fabia R2 Cup 2012 představen

Česká pojišťovna Škoda Fabia Rally Cup bude v roce 2012 vypsán na šesti soutěžích a všechny se konají na území ČR. Podmínkou účasti je povinnost být držitelem mezinárodní sportovní licence. Pro nejúspěšnější posádky v cíli každé soutěže je připraveno zvláštní finanční ohodnocení v podobě poukázky na odběr náhradních dílů. Do konečného pořadí se započítává pět nejlepších výsledků. Po dojetí celé sezony budou vyhlášeny nejen nejúspěšnější posádky, ale v rámci cupu i soutěžící. Vrcholem sezony bude Barum Czech Rally Zlín, na které budou nejen body, ale i finanční prémie násobeny koeficientem 1,5.

Příjem objednávek soutěžních automobilů Škoda Fabia R2 se rozběhl ukončením eventu v Bělé pod Bezdězem. Podpis na kupní smlouvě je zároveň přihláškou do cupu.

Video z celého dne můžete shlédnout ZDE.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Finále pro Fabia R2 Cup v Příbrami

03.10.2012 22:51

Článek Filip Schovánek, Česká rally

Racing-Mania.cz

Škoda Fabia S2000 v Dubaji + foto

03.12.2009 15:45

Článek Ondřej Krajča, Ostatní

Racing-Mania.cz

Škoda Fabia R2 oficiálně představena [FOTO]

08.03.2011 15:34

Foto Radek Vojtěchovský, Ostatní

Racing-Mania.cz

Škoda Fabia R2 se dere na světlo světa

28.10.2009 14:34

Článek Radek Vojtěchovský, Ostatní

Racing-Mania.cz

Fabia S2000 opět mistrem Rakouska

27.07.2010 00:04

Článek Radek Vojtěchovský, Ostatní

Racing-Mania.cz

Fabia S2000 vítězně také v Itálii

12.07.2009 19:03

Článek Radek Vojtěchovský, Ostatní

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Yaris WRC na testu bez kamufláže [VIDEO]

/ Další video...