English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Škoda představí na tuningovém srazu koncept Škoda Citigo Rally

Zařazeno : Škoda

Škoda Motorsport, 15.05.2012 19:20
Tisknout článek
Kategorie : Ostatní; zobrazeno : 9944x


ŠKODA AUTO představí na celosvětově největším setkání fanoušků tuningu vozů koncernu Volkswagen zajímavé studie. Na ploše více než 600 m2 budou mít svou premiéru studie ŠKODA Citigo Rally a ŠKODA Citigo DJ Car.
Škoda představí na tuningovém srazu koncept Škoda Citigo Rally
Škoda představí na tuningovém srazu koncept Škoda Citigo Rally

Večer vystoupí na centrálním pódiu koncertního areálu značky ŠKODA špičkový světový DJ. Už zítra vyrazí sedm posádek ve vozech značky ŠKODA z Prahy k rakouskému jezeru Wörthersee.

Malá obec Reifnitz je tradičním místem setkání tuningových nadšenců. Každoročně v květnu tu lze zažít automobilové nadšení v té nejčistší formě, letos už po jednatřicáté. Svou velikostí patří tento sraz k největším a nejvýznamnějším akcím svého druhu na světě. Jako třetí největší značka koncernu Volkswagen představí také ŠKODA svým fanouškům modelové novinky. Mimořádné překvapení si ŠKODA připravila pro večerní koncert. Hudbu reprodukovanou v soundsystému o výkonu téměř 100.000 W bude DJ míchat ve voze ‚ŠKODA DJ Car‘. Tento vůz navrhl designový tým značky ŠKODA pro show na břehu jezera Wörthersee. Z Prahy vyrazí tým, složený z novinářů a známých osobností se speciálními modely značky ŠKODA na ‚spanilou jízdu‘ do předhůří rakouských Alp – jsou mezi nimi i oba tovární soutěžní jezdci Jan Kopecký a Juho Hänninen.

„Říká se, že nejlepší pohled na Wörthersee je ze sedadla řidiče,“ říká Jan Kopecký, tovární jezdec týmu ŠKODA Motorsport. „Proto jsem rád, že v letošním roce budu moci legendární atmosféru u jezera Wörthersee zažít osobně“.

Diváckým magnetem na stánku značky ŠKODA v Reifnitz budou při tuningovém setkání u Wörthersee kreace na bázi nového modelu ŠKODA Citigo. Design modelu ‚ŠKODA Citigo Rally‘ čerpá z dynamiky soutěžních vozů ŠKODA. Při pohledu zpředu vůz zaujme masivním předním nárazníkem a spojlerem s velkoryse pojatým nasávacím otvorem. Zádi vozu dominuje centrálně umístěna koncovka výfuku a přítlačné křídlo, které navazuje na linii střechy. Stabilitu a přesvědčivou trakci slibují nízkoprofilové pneumatiky na kovaných 18" kolech.

Vedle modelu ‚ŠKODA Citigo Rally‘ bude další lahůdkou kreace ‚ŠKODA Citigo DJ Car‘. Jeho záď se za B-sloupky rozšiřuje, aby uvnitř vozu vzniklo otevřené pódium pro DJ. ‚ŠKODA Citigo DJ Car‘ bude v akci během večerního vystoupení DJ pro několik tisíc fanoušků taneční hudby na ‚Center Stage‘.

Během spanilé jízdy k Wörthersee nejde jen o rychlou cestu po dálnici do Rakouska: Účastníci – vedle továrních soutěžních jezdců to budou i známé osobnosti českého showbyznysu – budou muset v průběhu jízdy plnit různé úkoly. Jejich výsledky a celý průběh cesty mohou fanoušci ŠKODA AUTO sledovat na oficiální facebookové stránce značky www.facebook.com/skodaweb.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

ŠKODA předala 200. vůz ŠKODA FABIA R5

ŠKODA předala 200. vůz ŠKODA FABIA R5

16.05.2018 13:20

Článek Škoda Motorsport, WRC

Racing-Mania.cz

ŠKODA slaví na Novém Zélandu double

19.05.2013 11:36

Článek Škoda Motorsport, Ostatní

Racing-Mania.cz

Den s týmem ŠKODA Motorsport již tuto sobotu

04.06.2013 17:01

Článek Škoda Motorsport, Ostatní

Škoda představí v Německu koncept Fabie R5 [FOTO]

Škoda představí v Německu koncept Fabie R5 [FOTO]

26.11.2014 12:45

Článek Škoda Motorsport, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Nejrychlejší taxi v Praze: Rallyový šampión Jan Kopecký s...

/ Další video...