English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Rally Show je dvoudenní supershow

Zařazeno : Rally Show

Karel Pohner, 16.05.2012 15:30
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4243x


Největší rally show střední Evropy přivítá již 9. a 10.6.2012 mistry českého motorsportu i světové automobilové legendy na závodním okruhu CzechRing v Hradci Králové. Pátý ročník jedinečné akce RallyShow nabídne teamům a fanouškům poprvé dva adrenalinové dny za sebou.
Rally Show je dvoudenní supershow
Rally Show je dvoudenní supershow

Sobota bude patřit převážně formulím a okruhovým vozům všech generací a tříd. Nebudou chybět ani sportovní vozy ani historické legendy známe ze světových okruhů. Svoji eleganci předvedou také veteráni v kontrastu s nejnovějšími modely světových výrobců automobilů. V sobotním programu nebudou chybět dvě rychlostní zkoušky s přeskokem mostu a hned v úvodu dne kaskadérské vystoupení Pavla Vika s jeho Hondou CBR. Paralelně s děním na okruzích i offroadové dráze bude sobota patřit soutěži MISS Autosport  2012, ve které bude soutěžit deset finalistek o přízeň diváků v atraktivních soutěžích (např. závod motokár a sexy myčka). Vyvrcholením prvního dne bude právě volba MISS a nebude chybět ani ocenění nejhezčí hostesky nebo modelky nominované jednotlivými autosalony nebo teamy. V tento čas budou již přijíždět teamy z Rally Krkonoše a večer bude malá afterparty pro V.I.P., partnery, jezdce, teamy, vystavovatele, hostesky a samozřejmě finalistky MISS Autosport.                      

Neděle bude více v režii rally na duální trati. Většina programu bude patřit právě rallyovým a autokrosovým speciálům, kteří se budou utkávat na paralelní dráze s přeskokem mostu. Piloti s vozy tříd WRC, B, S2000 a dalšími speciály budou opět jezdit na samé hraně Newtonových zákonů. Přehlednost a atraktivita trati umožní fanouškům vidět z jednoho místa stovky úžasných průjezdů, vstoupit do depa a prohlédnout si techniku z bezprostřední blízkosti. Pro teamy představuje RallyShow jedinečnou příležitosti svést své partnery a přátele v bouřlivé atmosféře před zraky tisíců diváků a poděkovat za podporu jim i svým fanouškům.  Také v neděli budou na okruhu kroužit formule a okruhová a sportovní auta. Autosalony a historické vozy si v neděli vyzkoušejí dokonce duální trať.   

V průběhu celého víkendu bude možné obdivovat vystavené modely vozů z produkce světových automobilek. Součastně s Rally Show proběhne největší autosalon východních Čech, AutosalonShow 2012, na kterém se prezentují nejvýznamnější východočeské autosalony. Ani příznivci jedné stopy nebudou ošizeni o současné i historické motocykly. V obou dnech proběhnou další paralelní programy pro děti a dospělé, v provozu bude offroad trať, půjčovna motokár, lety vrtulníkem, trucktrial show a další atrakce. Expozice nabídne také nářadí pro servisy a dílny, prezentovat se budou také výrobci a dovozci dílů a pneumatik pro motorsport.

Posíláme krátkou video pozvánku: http://www.youtube.com/watch?v=SM5lf5U5f28

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Rally Show je dvoudenní supershow

16.05.2012 15:30

Článek Karel Pohner, Česká rally

Racing-Mania.cz

Největší rallyshow opět v Hradci

03.06.2010 14:04

Článek Michael Daněk, Česká rally

Racing-Mania.cz

Rally Show 2011: Mini WRC a Fiesta WRC [VIDEO]

16.05.2011 10:36

Video Jiří Větrovec, WRC

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/TRIBUTO GRUPO B

/ Další video...