English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Josef Deneš vyráží na Šumavu v novém autě s novým spolujezdcem

Zařazeno : MMCR1302, Deneš

Lukáš Chum, 19.04.2013 10:36
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 5095x


Severočeský "soutěžák" Josef Deneš vstupuje do nové sezony s velkými změnami. Tou hlavní změnou, která se přes zimu udála je koupě vlastní závodní techniky. Je jí stejně jako v loňské premiérové sezoně Mitsubishi Lancer deváté evoluce.
Josef Deneš vyráží na Šumavu v novém autě s novým spolujezdcem
Josef Deneš vyráží na Šumavu v novém autě s novým spolujezdcem

Jedná se o špičkový vůz pocházející z týmu Korno Motorsport, se kterým dříve startoval Karel Trojan. Společně se s touto změnou váže další novinka, vytvoření vlastního týmu Josef Deneš Motorsport. Přestože tým bude startovat pod svou licencí, bude mít společné zázemí a servis právě s profesionálním týmem Korno Motorsport stejně, jako tomu bylo v loňské sezoně.

Další významnou změnou je změna na místě spolujezdce, kterým se pro letošní sezonu stal Ivo Vybíral. "Spokojenost s novým spolujezdcem je zatím velká. V autě si "rozumíme", udělali jsme si nový systém v psaní rozpisu, který nám oběma vyhovuje," pochvaluje si svého nového spolujezdce Josef Deneš.

Deneš Motorsport má v plánu absolvovat kompletní sezonu ve velkém českém "mistráku" vyjma Rally Příbram, která již tradičně na podzim ukončí sezonu.

"Musíme k závodu přistoupit zodpovědně a pracovat tvrdě již od začátku, nebude to lehké. Bude na Šumavě po prodloužené zimě určitě mnoho posypu. Chceme se dostat do určitého tempa, které nám bude vyhovovat, abychom Šumavu dokončili a udělali další krok ve prospěch týmu," dodává Josef Deneš.

Cíl na Rallye Šumava Klatovy je jasný - dorazit bez újmy do cíle s co nejlepším výsledkem. Důležité bude zejména, aby se zde sehrál nový tým, do kterého přibyl nový spolujezdec a někteří noví mechanici.

"Moc se na náš první závod na Šumavě těším, ikdyž vím, že to nebude lehké. Musíme se  sehrát k dokonalosti. Budu dělat maximum pro to, aby se mnou byli všichni spokojeni," řekl před odjezdem na Šumavu Ivo Vybíral.

Rallye Šumava Klatovy odstartuje již v pátek 19.4.2013 v 16 hodin na Náměstí Míru v západočeských Klatovech. Absolutního vítěze budeme znát v sobotu krátce před čtvrtou hodinou odpolední. Posádka Josef Deneš - Ivo Vybíral poveze na svém Mitsubishi Lancer Evo IX startovní číslo 33. Přijďte nás podpořit přímo k tratím rychlostních zkoušek!

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Protrápená Lavanttal Rallye

Protrápená Lavanttal Rallye

15.04.2014 09:45

Článek Martin Trdla, Ostatní

Slovinská mise dokončena

Slovinská mise dokončena

27.05.2014 17:40

Článek Martin Trdla, Ostatní

Racing-Mania.cz

Klatovský organizační tým omlazen

24.01.2013 17:14

Seriál Karel Špaček, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/M-Sport i Hyundai testují před Monte [+VIDEO]

/ Další video...