English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Václav Dunovský: S neznámým vozem na známou Kopnou

Zařazeno : Sprint1303, Dunovský

Zuzana Eliášová, 10.05.2013 09:30
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 5468x


Posádka Václav Dunovský a Adam Eliáš se po smolné Rally Šumava Klatovy, ve které jim vypověděl službu vůz Suzuki Ignis S1600, na poslední chvíli chystají na závod do srdce rallyesportu, na Moravu.
Václav Dunovský: S neznámým vozem na známou Kopnou
Václav Dunovský: S neznámým vozem na známou Kopnou

Dalším plánovaným závodem MMČR totiž bude rally v Českém Krumlově, proto se vydávají Středočeši na „testování“ na XXI. MitMetal Rallysprint Kopná.

„Po Šumavě jsme s naším týmem Sparrow Racing team řešili problém, jestli se stihne Ignis dát dohromady na Krumlov. Protože jsme nechtěli riskovat absenci na dalším podniku MMČR (přece jenom chceme nasbírat nějaké ty body do třídy), Sparrow navrhl zajímavé řešení: zapůjčení jiného vozu. Naštěstí nám vyšel vstříc pan Pospíšil, který nám na oba závody, tedy na sprint na Moravě i na Krumlov, půjčí svůj vůz Honda Civic Type R R3. Díky tomu zůstaneme ve své třídě a můžeme se pokusit sebrat nějaké ty body soupeřům,“ přibližuje situaci Václav Dunovský.

XXI. MitMetal Rallysprint Kopná, tedy závod, který se koná již tento víkend, bude jakousi přípravou na závod nadcházející. Václav Dunovský bude sbírat informace o voze, aby mohl v Českém Krumlolvě bojovat o body ve třídě 5.

„Jsme rádi za toto elegantní řešení situace, děkujeme panu Pospíšilovi i Sparrow Racing teamu. Těšíme se na nové auto, navíc po dlouhé době značky Honda. Kopná je moje srdeční záležitost, oba ji s Adamem máme moc rádi, tak snad se smůla unavila a bude nám zase aspoň na chvíli nakloněno štěstí,“ usmívá se Dunovský.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2018: 5.etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...