English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Uzávěrka přihlášek Hustopečí je právě dnes

Zařazeno : MMCR1304

Top Media, 10.06.2013 09:15
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3042x


AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče odpočítává do startu poslední desítku dnů. Závod se pojede ve dnech 21. – 22. června 2013 jako součást MMČR a Evropského poháru s koeficientem 5.
Uzávěrka přihlášek Hustopečí je právě dnes
Uzávěrka přihlášek Hustopečí je právě dnes

Při pohledu do Zvláštních ustanovení soutěže, právě 10. června ve 24 hodin bude uzávěrka přihlášek letošního ročníku hustopečské soutěže.

„Nyní máme přihlášeno pět desítek posádek, ale podle tradice řada dalších dorazí až na poslední chvíli. Proto věříme, že nepřijdeme o žádný z vozů letošní špičky českého šampionátu. Opravdovým tahákem pak bude start vedoucího tandemu mistrovství Evropy Jan Kopecký – Pavel Dresler. Posádky továrního týmu Škoda Motorsport samozřejmě pojede s vozem Škoda Fabia Super 2000. Dočkáme se tak zajímavé konfrontace vítěze Jänneru Kopeckého a posledních dvou domácích závodů (Šumava, Český Krumlov), plzeňské dvojice Václav Pech – Petr Uhel. Nechybí ani Jaromír Tarabus s Danem Trunkátem, naopak Roman Kresta už dříve uvedl, že se v Hustopečích neobjeví,“ naznačuje ředitel závodu Rudolf Kouřil.

V prozatímním seznamu přihlášených posádek zatím figurují čtyři vozy třídy 2 (Kopecký, Pech, Tarabus, Adolf), zastoupena je i špička třídy 3 (Štajf, Mifka, Barvík), stejně jako nejrychlejší piloti dvoukolek (Černý, Peták a Smékal). Hustopečská soutěž bude rovněž dalším podnikem Citroën Racing Trophy CZ a ROPRO Clio R3 Czech Trophy. V sobotu se pak na tratě v okolí Hustopečí vydají i „poháristé“. V jejich výčtu se už nyní mohou fanoušci těšit na Petra Šimurdu a Petra Zedníka.

Ještě jednou připomínáme, že datum uzávěrky je o půlnoci 10. června. Zájemci o start mohou najít na oficiálních stránkách www.agrotecautoklub.cz, v sekci „Soutěžící“, elektronickou přihlášku.

Pořadatelé AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče nabízí vybraným posádkám redukované startovné. Jde o dvojice přihlášené do MMČR s klubovou licencí nebo licencí jezdce přítomného v soutěžním voze, ještě méně zaplatí účastníci s vozy tříd 7, 8, 9, 10, včetně posádek Dámského poháru.

Více informací k AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče 2013 hledejte na oficiálních stránkách www.agrotecautoklub.cz, případně v sociální síti facebook.com (Agrotec rally Hustopeče).

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Kopeckého hustopečský hattrick

23.06.2013 08:32

Článek Škoda Motorsport, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2013: Kdo s čím a etapa po etapě [PREVIEW]

/ Další video...