English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Hudec před Rallye de France

Zařazeno : MS1311, Hudec

Jakub Hanzelka, 29.09.2013 17:08
Tisknout článek
Kategorie : WRC; zobrazeno : 7007x


Posádka týmu Semerád Rally, Martin Hudec a Jakub Kotál odstartují již příští týden do dalšího podniku Mistrovství světa, první asfaltový závod pro řebíčského pilota, Rallye de France - Alsace 2013.
Hudec před Rallye de France
Hudec před Rallye de France

Po velice úspěšné Neste Oil Rally Finland, kde Martin s Kubou svou disciplinovanou jízdou dovezli své Mitsubishi Lancer Evo IX na prvním místě v Production cupu, budou ve Francii opět usilovat o mety nejvyšší. Martin na asfaltu strávil celou dosavadní kariéru a tak bude chtít pozlobit své soupeře nejen v Produkčních vozech, ale i v celé WRC 2. Technická příprava začala už po Finsku, každý světový závod dá vozu hodně zabrat a tak se musí vždy celé rozebrat do šroubku. Do Francie odjíždí auto s novým motorem, mechanici nyní dokončují detaily a nakládají vše potřebné k pondělnímu odjezdu. Martin nezahálel, věnoval se fyzické přípravě  a v mezičase také vyladil novou edici triček, kterou si můžete objednávat na www.mhracing.cz. V tuto chvíli celý natěšený čeká na odjezd.  

„Konečně se ukážeme v Mistrovství Světa na povrchu, který znám nejlépe, a proto doufám v kvalitní výsledek v rámci Cupu Produkčních vozů. Moc se těším, že zase usednu do závodního auta. Pro mě je každá příležitost být na trati rychlostní zkoušky nádhernou záležitostí, letos těch příležitostí moc nebylo a proto je to pro mne o to víc emotivní. Těším se na naše fanoušky, kteří se ve velkém počtu chystají na tuto rally a věřím, že předvedou pořádný kotel na rychlostních zkouškách. Chceme se jim odvděčit tím, že dojedeme až na cílovou rampu, kde se s nimi budeme moc pozdravit."

A jak se těší Kuba Kotál? "S Martinem se do Francie už moc těšíme, v rámci několika "poprvé" se ale vracíme na povrch, který oba známe nejlépe. Pro mě to bude paradoxně první závod v "myšákovi" na asfaltu. Vzhledem k postavení v Produkčním šampionátu bychom chtěli dosáhnout opět na nějaké hezké body. Další důvod proč se těšit do Francie je loučení se jedné velké legendy a k tomu její souboj s Ogierem. Měly by to být v každém případě krásné závody.“  

Rallye de France odstartuje ve čtvrtek 3.10.2013, Power stage v ulicích města Strasbourg v Alsasku. Na Martina s Kubou čeká téměř 315 ostrých kilometrů rozdělených do dvaceti rychlostních zkoušek.  

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Hudec před Rallye de France

Hudec před Rallye de France

29.09.2013 17:08

Článek Jakub Hanzelka, WRC

Hudec míří do Evropy

Hudec míří do Evropy

18.12.2013 10:21

Článek Honza Froněk, ME

Hudec s Pickou se představí na Acropolis Rally

Hudec s Pickou se představí na Acropolis Rally

22.03.2014 08:28

Článek Jakub Hanzelka, ME

Hudec pokračuje na Azorských Ostrovech

Hudec pokračuje na Azorských Ostrovech

07.05.2014 15:10

Článek Jakub Hanzelka, ME

Racing-Mania.cz

Martin Hudec má ve Švédsku odtrénováno

07.02.2013 18:04

Článek Ondřej Plšek, WRC

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Krize Ogiera

/ Další video...