English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Trojan startuje na domácí Příbrami

Zařazeno : MMCR1308, Trojan

Karel Koldovský, 01.10.2013 22:25
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4208x


Časy, kdy jsme Karla Trojana vídali pravidelně na tratích českých rallyových soutěží jsou bohužel již minulostí a tak každý Karlův start jistě potěší nejednoho erudovaného fanouška domácí scény.
Trojan startuje na domácí Příbrami
Trojan startuje na domácí Příbrami

Karel Trojan spolu s navigátorem Petrem Chlupem opět usednou do osvědčeného speciálu Mitsubishi Lancer deváté evoluce, postaveného v dílnách KORNO Motorsport. Jezdec i navigátor se sžívali se žhavou technikou při dvou krátkých testech, které tým absolvoval opět s týmovým kolegou Alešem Zázvorkou.  Letos jsme měli možnost sledovat počínání této posádky na Rally Šumava a myslím, že nikdo nemohl být zklamaný. V podobném duchu se bude snažit prezentovat Karel Trojan i na tratích Rally Příbram.

"Pořadí v cíli pro nás nebude rozhodně tím hlavním. Především budeme chtít pobavit sebe, ale i diváky. Na výsledky let minulých pomýšlet nemůžeme, jelikož se jede čím dál rychleji a my nejsme rozjetí. Větší pocit jistoty se dostaví až s ujetými kilometry a těch jsme letos moc neabsolvovali," uvádí Trojan.

Jako perličku ještě dodává: "Při druhém testu jsem po odzkoušení svého auta jel ještě s autem Aleše a jelikož je menší než já, seděl jsem dost vpředu a měl pokrčené nohy i ruce. Při průjezdu jedné pravé zatáčky jsem při rychlém točení kontra proti smyku, tak prudce vrazil loktem do ochranného rámu, až mi do očí vyhrkly slzy. Vzhledem k tomu, že bolest neustoupila ani po několika dnech, navštívil jsem v neděli lékaře a ten zjistil frakturu kosti, která prý snad ale není zcela potřebná a tak se snad s trochou štěstí poperu s tou bolestí a závod odjedu. Nesmím se ale moc rozčilovat, pan doktor mi naordinoval 5-6 týdnů klidu:-)"

Pakliže se bude historie opakovat, pak by Karel Trojan přivítal hned třídenní soutěž, protože se dá důvodně očekávat, že poslední den by již kluci mohli zajíždět slušné časy a Karel by získal potřebnou jistotu.

Navzdory ne právě růžové ekonomické situaci ve světě se podařilo sehnat potřebný budget peněz na start v okolí Příbrami. Můžeme tak poděkovat za podporu především hlavním partnerům týmu - IBG Aleše Zázvorky a URBAN PNEU Davida Urbana a samozřejmě i dalších partnerů.

Vstříc prvním ostrým kilometrům vyrazí převzaté posádky v sobotu 5.října v 8.33 na RZ Horčápsko  a my bychom vás tímto rádi pozvali na bezpečná místa podél tratí, kde můžete Trojanovi s Chlupem zafandit.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Trojan startuje na domácí Příbrami

Trojan startuje na domácí Příbrami

01.10.2013 22:25

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Karel Trojan opět na scéně

Karel Trojan opět na scéně

29.04.2014 13:10

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Racing-Mania.cz

Trojan v Příbrami opět s Říhákem

18.09.2009 11:22

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Karel Trojan Třebíč RZ13

/ Další video...