English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Setkání mistrů v pozdním termínu 23. a 24. listopadu

Zařazeno : SM13

Petr Eliáš, 10.10.2013 18:47
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3934x


Motorističtí fanoušci si již zvykli na podzimní setkání mistrů v Global Assistance Racing Aréně v Sosnové u České Lípy, kde se na autodromu potkají hvězdy rally, rallycrossu a autokrosu.
Setkání mistrů v pozdním termínu 23. a 24. listopadu
Setkání mistrů v pozdním termínu 23. a 24. listopadu

Za jedenáct let existence Setkání mistrů se v Sosnové představili úspěšní závodníci z České republiky, ale i ze zahraničí a tou největší lahůdkou byla účast devítinásobného mistra světa Sebastiena Loeba, který se zde představil s vozem Citroën C4 WRC, a který právě před nedávnem ukončil aktivní kariéru soutěžního jezdce.
 
I v letošním roce se v Sosnové bude závodit se speciály rally, rallycrossu a autocrossu. Divákům se ale možná představí i vozy z trochu jiné disciplíny, ale to bychom zatím předbíhali. Setkání mistrů se v letošním roce odehraje opět celé během víkendových dnů, jak si dříve přáli jezdci i diváci. Ti, kteří do Sosnové zavítali v minulých letech, dobře vědí, že v sobotu probíhá na trati autodromu volné ježdění, kde účastníci pilují formu na nedělní závod, ale také vozí partnery týmů nebo své kamarády. Sobotní program je tedy neméně zajímavý a je také přístupný divákům. Pro ně bude v Sosnové připravené tradičně kvalitní zázemí, kde se budou moci ohřát a občerstvit. Hlavní program, tedy rozjížďky „face to face“ na paralelní trati Global Assistance Racing Arény jsou připravené na neděli 24. listopadu.
 
Předseda organizačního výboru setkání mistrů Pavel Dušánek k XII. Setkání mistrů: „V letošním roce jsme chtěli vyhovět požadavkům jezdců a týmů, kterým tento pozdější termín více vyhovuje a nekoliduje s žádnou akcí doma ani ve světě. Už teď evidujeme velmi slušný zájem jezdců v kategorii rally s vozy WRC a také máme přislíbenou účast rallycrossových týmů. Chceme letos i více podpořit kategorii historických vozů rally, které diváci mají rádi a žádají si je vidět na autodromu. Máme v hlavě i různé doprovodné akce, které chceme divákům nabídnout, ale zatím ještě nejsou dořešené všechny detaily. Jsme i v tomto pozdějším termínu 23. a 24. listopadu připraveni na všechny varianty počasí a účastníci ani diváci se nemusí obávat, že například na sněhu by se Setkání mistru neuskutečnilo. Pojedeme za každého počasí.“
 
Zaznamenejte si tedy do svých kalendářů pevný termín XII. Setkání mistrů na 23. a 24. listopadu 2013. O dalších novinkách vás budeme průběžně informovat v tiskových zprávách a na internetových stránkách www.autodrom.cz , kde se dozvíte i další zajímavosti z autodromu v Sosnové. Zde také najdete informace o vstupenkách a možnosti zakoupit si VIP vstup s občerstvením a možností vyhrát jízdu ve voze WRC. Sledujte nás také na facebooku. (https://www.facebook.com/pages/Autodrom-Sosnov%C3%A1/239017172882087)

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Kolomý - 4.etapa

/ Další video...