English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Vánoční kolekce Barum Czech Rally Zlín 2014!

Zařazeno : Barum

Roman Ordelt, 03.12.2013 18:08
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 7329x


Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín se rozhodli připravit sérii vánočních předmětů, kterými můžete potěšit nejednoho fandu motoristického sportu. K dispozici je například nástěnný kalendář, nová edice pexesa nebo speciální slevový poukaz na visačky Barum Czech Rally Zlín 2014.
Vánoční kolekce Barum Czech Rally Zlín 2014!
Vánoční kolekce Barum Czech Rally Zlín 2014!

Blížící se Vánoce jsou ideálním časem pro obdarování svých blízkých a přátel tím, co je jejich srdci nejbližší. Pokud máte ve svém okolí někoho, komu v žilách koluje krev s příměsí benzínu, možná by dotyčný ocenil například premiérově vydávaný nástěnný kalendář na rok 2014. Ten je vyroben ve formátu A3 a na kvalitním papíře nabízí třináct fotografií zachycujících uplynulý ročník Barum Czech Rally Zlín a Star Rally Historic. Nejen děti se pak mohou zabavit u populárního pexesa, které organizátoři zlínské rally představují už podruhé. Ovšem zatímco první vydání zhotovené v roce 2010 u příležitosti 40. výročí barumky obsahovalo obrázky z celé historie rally, nová reedice zachycuje aktuální současnost včetně nejmodernějších vozů S2000 či R5. Fanoušci, kteří plánují účast na čtyřiačtyřicátém ročníku BCRZ, který se uskuteční ve dnech 29. – 31. srpna 2014, pak ocení speciální možnost zakoupit dopředu poukazy na zlevněné visačky Volný vstup. Speciální nabídkou je pak Vánoční balíček Barum Czech Rally Zlín, který kombinuje všechny zmíněné položky a navíc přidává unikátní, běžně neprodávaný set dvou DVD disků se záběry z Barum Czech Rally Zlín 2013.

Kromě této vánoční nabídky jsou k dispozici i další nové položky – do distribuce se například dostává nová DVD kompilace z letošní barumky od JNK Studia nebo raritní účastnické medaile z let 2009 – 2013, které obvykle v cíli soutěže dostává každá úspěšně dokončivší posádka. Medailí je pouze omezený počet a proto se může jednat o cenný sběratelský artikl. Vedle toho v nabídce zůstávají známé položky jako trička, brašny či samolepky s motivem Barum Czech Rally Zlín.

Veškeré zboží je možné v průběhu prosince objednat online na adrese eshop.czechrally.com nebo zakoupit osobně v sekretariátu rally na adrese Hornomlýnská 3715 ve Zlíně. Kalendáře a pexesa pak bude možné pořídit také v sobotu 7. prosince při slušovické Mikuláš Zaremba Rally, a to ve stánku Rallymodels Antonína Babíka.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Barum Team Retro se připravuje na Barum rally

24.08.2010 23:01

Článek Barum Team Retro , Historici

Racing-Mania.cz

Proton přiveze na Barum Rally dva vozy

19.07.2009 10:08

Článek Radek Vojtěchovský, IRC

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Barum - Video ze shakedownu a kvalifikace

/ Další video...