English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Rally Krkonoše zpět ve sprintovém mistrovství!

Zařazeno : Sprint1402

Pavla Hlavatá, 16.03.2014 10:03
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4418x


Necelé tři týdny po školení činovníků rally je opět jasněji v tom, jak bude vypadat Rally Krkonoše v roce 2014. Namísto volného podniku odjetého během 24 hodin přivítá Vrchlabí znovu Mistrovství České Republiky ve sprintrally a Pohár ČR v rally.
Rally Krkonoše zpět ve sprintovém mistrovství!
Rally Krkonoše zpět ve sprintovém mistrovství!

Do kalendáře mistrovství se Rally Krkonoše dostala namísto Rally Lužické hory, která byla v minulém týdnu zrušena. S přispěním negativní mediální kampaně probíhající v posledních dvou letech nebylo možno získat povolení pro uzavření tratí jednotlivých rychlostních zkoušek.

Návrat do MČR-S znamená pro pořadatele pořádnou porci práce navíc. Je třeba najít nové (o něco delší) rychlostní zkoušky, zajistit větší prostor pro servisní zázemí, oslovit více potenciálních traťových komisařů. Jedinou jistotou je tedy nyní umístění centra rally do Vrchlabí a obsazení soutěže osvědčenými hlavními činovníky.

Jasno o finální podobě rally by dle předpisů Národních sportovních řádů a Standardních propozic pro rally mělo být již za necelý měsíc. „Stihnout vše znovu naplánovat a připravit během tak krátké doby jistě nebude jednoduché, popereme se s tím však, jak nejlépe budeme umět,“ říká ředitelka závodu Blanka Hlavatá.

Zatímco budou manželé Hlavatí získávat na svou stranu představitele jednotlivých obcí na nově vytvářené trase soutěže a oslovovat potenciální partnery, vedoucí činovníci rychlostních zkoušek se budou připravovat na školení činovníků RZ. To se uskuteční nově jako povinné 30. 3. v Žíželicích u Poděbrad. Výměna poznatků s kolegy z ostatních soutěží jistě nebude na škodu.

Držte nám palce, abychom vše zvládli bez větších komplikací tak, abychom se společně mohli sejít na startu již osmého ročníku Rally Krkonoše ve dnech 4. – 5. 7. Ve Vrchlabí. Bude na Vás opět čekat zajímavý doprovodný program a věřme, že i atraktivní podívaná na závodní vozy.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Roman Kresta: Moc lépe už to na Kopné nešlo

Roman Kresta: Moc lépe už to na Kopné nešlo

03.06.2014 10:04

Článek ADELL MOGUL racing team, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Rzeszowské crashe [VIDEO]

/ Další video...