English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Karel Trojan opět na scéně

Zařazeno : MMCR1402, Trojan

Karel Koldovský, 29.04.2014 13:10
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 5157x


Vzhledem k tomu, že srdce Karla Trojana neustále bije v závodním rytmu, využije každou příležitost k svezení se na rallyové trati. Letos k tomu dozrál čas právě na Rallye Český Krumlov. Fanoušci Karla Trojana nebo české scény obecně si jistě vzpomenou na Karlovy světlé chvilky na těchto tratích, ale i na zajímavé karamboly.
Karel Trojan opět na scéně
Karel Trojan opět na scéně

Jeden čas byl Krumlov pro Karla zakletý… Vzpomeňme na rozbité Celicy, Corolu WRC, Octavii WRC atd. Doufejme,že tyto časy jsou již minulostí.

Asi nikdo nečeká, že by se Karel chtěl měřit s absolutní špičkou, přesto si ale jistě můžeme počkat na pěkné průjezdy s jeho charakteristickým dravým stylem a kdo ví, třeba se opět rozjede a předvede i slušné časy. Pauza v ostrém tempu je samozřejmě znát a napjatý rozpočet vás také moc nezrychlí.

Karel Trojan k tomu uvádí: "Prohlížel jsem startovku a bude tady opravdu neskutečně silná konkurence. Budeme muset také nakoupit nový typ pneumatik a vzhledem k tomu, že žádné nemáme, nebude to právě levné. Ještě jsme na nich nikdy nejeli. Peníze jsou pro nás stále alfou a omegou, snažíme se pracovat i na dalším startu, konkrétně na Šumavě. Malinko jsme pozměnili naše barvy na autě a už teď jsme opravdu natěšení na soutěž samotnou. Doufám,že se nám podaří dokázat, že do starého železa ještě nepatříme."

Sedadlo spolujezdce obsadí zkušený navigátor Petr Chlup a obvyklým nářadím z dílen Korno Motorsport bude Mitsubishi Lancer EVO IX ve skupině N. Hlavními partnery jsou IBG a Urban pneu, kterým patří dík celého týmu.

Letošní Rallye Český Krumlov bude okořeněna účastí továrního týmu Škoda a tak bude zajímavé sledovat souboje s naší špičkou, do které Karel Trojan vždy patřil a určitě bude chtít přesvědčit, že ještě stále minimálně do té širší špičky patří.

Přijďte nás na bezpečná místa podél tratí podpořit i Vy! První RZ soutěže odstartuje 2.5.v 16.00 superspeciálkou v Českých Budějovicích.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Karel Trojan opět na scéně

Karel Trojan opět na scéně

29.04.2014 13:10

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Trojan startuje na domácí Příbrami

Trojan startuje na domácí Příbrami

01.10.2013 22:25

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Racing-Mania.cz

Trojan v Příbrami opět s Říhákem

18.09.2009 11:22

Článek Karel Koldovský, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Karel Trojan Třebíč RZ13

/ Další video...