English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Barumka nastoupila na novou cestu webové prezentace!

Zařazeno : ME1408

Roman Ordelt, 26.07.2014 09:30
Tisknout článek
Kategorie : ME; zobrazeno : 5117x


Divácky nejpopulárnější automobilová soutěž na území České republiky Barum Czech Rally Zlín každoročně nabízí a aplikuje do svého programu různé novinky. Kromě těch na sportovním poli se ale zlínští pořadatelé letos zaměřili i na modernizaci své webové prezentace a v první polovině července spustili nové webové stránky.
Barumka nastoupila na novou cestu webové prezentace!
Barumka nastoupila na novou cestu webové prezentace!

Ty se nacházejí na známé adrese www.CzechRally.com. Responsivní web nabízí řadu novinek včetně propojení se sociálními sítěmi jako jsou Facebook nebo Twitter.  

„Naše dosavadní webové stránky byly po technické stránce zastaralé. Vznikly před více než sedmi lety a byť byly ve své době velmi pěkné a funkční, nynějším moderním standardům už bohužel v mnoha ohledech neodpovídaly,“ řekl Ing. Jan Regner, zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín. Realizaci a následný hosting nového webu si vzala na starost zlínská společnost Avonet, která je dlouholetým partnerem zlínské rally. Kromě vizuální části, kde se vsadilo na praktičnost a jednoduchost, byl kladen důraz také na funkčnost nových stránek z hlediska obsluhy a údržby. A kromě spousty různých standardních prvků byla jedním z klíčových požadavků responsivita. „Znamená to, že stránka je optimalizována pro všechny druhy nejrůznějších zařízení, ať to jsou klasické počítače, mobily, notebooky, netbooky, tablety a podobně. Na všech druzích těchto zařízení by se stránka měla zobrazovat bez omezení svých funkcí a bez potřeby instalace nějakých speciálních programů,“ uvedl Jakub Hofbauer z organizačního štábu zlínské rally.
 
Velký důraz byl na stránce kladen na práci se sociálními sítěmi a médii. Aktivní online feed návštěvníkům naráz nabízí informace z Facebooku, z Twitteru a videa z Youtube kanálu. Během samotné rally se v něm navíc budou zobrazovat nejaktuálnější výsledky elitní desítky nejlepších posádek. Díky hlavnímu obsahovému menu pak mohl být celý obsah přehledně rozdělen do čtyř sekcí Barum Czech Rally Zlín, Star Rally Historic, Rally naplno!!! a Visit Zlín. Celý obsah stránek je samozřejmě k dispozici jak v češtině, tak v angličtině.

I moderní webová stránka by však byla zbytečná bez kontinuálního naplňování obsahem. A administrátoři webu Jakub Hofbauer a Petr Linhart si dali zajímavý úkol: „Barum Czech Rally Zlín má obrovskou tradici a přestože v současné době je prioritou dostat k lidem informace týkající se letošního ročníku, díky novému webu se fanoušci do budoucna mohou těšit na hlouběji zpracovaný archiv předešlých ročníků zlínské soutěže,“ řekl Hofbauer.

„Doufáme, že se vám stránka bude líbít a její návštěvníci budou spokojeni s novou digitální cestou, na kterou se Barum Czech Rally Zlín vydává. Ještě jednou chci poděkovat společnosti Avonet, která nový web vytvořila v doslova šibeničním termínu, ale přesto přesně podle zadaných kritérií,“ uzavřel Ing. Regner.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Barum - Video ze shakedownu a kvalifikace

Barum - Video ze shakedownu a kvalifikace

29.08.2014 11:40

Video Honza Froněk, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Rally History

/ Další video...