English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Benzina představí zážitkový program při Barum Czech Rally Zlín

Zařazeno : ME1408

Roman Ordelt, 26.07.2014 09:36
Tisknout článek
Kategorie : ME; zobrazeno : 5151x


Zajímavé zatraktivnění letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín přináší jednička tuzemského trhu pohonných hmot společnost Benzina, která se stává novým partnerem zlínské rally.
Benzina představí zážitkový program při Barum Czech Rally Zlín
Benzina představí zážitkový program při Barum Czech Rally Zlín

Díky tomuto svazku budou moci návštěvníci zažít netradiční aktivity a chvíle plné adrenalinu. Připraveny budou například vyhlídkové lety helikoptérou nebo jízdy v závodních vozech.

 Na základě dlouhodobé spolupráce organizátorů Barum Czech Rally Zlín s agenturou CzechTourism, která prezentuje Českou republiku jako zážitkovou destinaci, byla na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně zpracována diplomová práce na téma zvýšení atraktivnosti zlínské automobilové soutěže formou zážitkových programů. Z tohoto výzkumu vyplynulo, že diváci často touží vyzkoušet si, jaké to je sedět v závodním voze, prahnou po adrenalinu. „Naprostá většina diváků jen pasivně sleduje výkony jezdců, kteří při sportovní akci předvádějí svůj aktivní výkon. My tuto hranici chceme posunout tak, aby i fanoušci mohli okusit něco z toho, co při rally prožívají závodní posádky," řekl Ing. Jan Regner, zástupce ředitele BCRZ. Vznikla tak myšlenka zorganizovat během závodu aktivity, které zájemcům umožní prožít rally tak, jak to doposud nebylo možné. Výsledkem je zážitkový program realizovaný ve spojení se společností Benzina.

Benzina, nejvýznamnější česká značka v oblasti pohonných hmot, v letošním roce mění svůj zaběhnutý koncept komunikace značky. Díky kampani s názvem ROZJEĎTE TO NAPLNO! chce všem řidičům naservírovat co největší porci dobrodružství, adrenalinu a extrémních zážitků. „V tomto roce bychom rádi umožnili našim zákazníkům prožít emoce, které ještě nikdy předtím nezažili. Z tohoto důvodu se také Benzina rozhodla spojit s Barum Czech Rally Zlín, která patří mezi nejvýznamnější motoristické události v České republice, a připravit pro návštěvníky zcela nový rozměr zážitku z rally," uvedla Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí marketingového oddělení společnosti Benzina.

Benzina zážitkový program při Barum Czech Rally Zlín nabízí fanouškům širokou paletu aktivit spojených s netradičním prožitím této automobilové soutěže. V rámci jedné z nich se například účastníci akce mohou svézt se zkušeným jezdcem na uzavřené trati v soutěžním voze a na vlastní kůži tak zažít stejné pocity jako pravý navigátor při rally. Zájemcům bude k dispozici také nový úhel pohledu sledování rally a to z ptačí perspektivy - díky letu vrtulníkem nad rychlostními zkouškami. A aby byl zážitek z rally kompletní, nemůže chybět návštěva vybraného závodního týmu v servisní zóně Barum Czech Rally Zlín v Otrokovicích, kde si účastníci programu budou moci osobně pohovořit se závodníky a nahlédnout pod kapotu závodních vozů z bezprostřední blízkosti. Všechny zážitky lze zajistit v rámci jednoho souhrnného balíčku anebo je lze vybírat a absolvovat jednotlivě, součástí programu je rovněž nezbytný doprovodný servis, do kterého patří mimo jiné i zajištěné ubytování a stravování.

„Cílem bylo nastavit program tak, aby byl lákavý, dostatečně kvalitní a přitom finančně dostupný širší skupině fanoušků. Takovéto požadavky většinou bývají trochu v rozporu, nicméně se nám podařilo najít velkého a silného partnera, díky kterému bylo možné zážitkový program realizovat. Jsem rád, že se jedná zrovna o společnost Benzina, která je v oblasti motorismu tradiční a osvědčenou českou značkou," pověděl Ing. Jan Regner, zástupce ředitele BCRZ.

Detailní informace zájemci najdou na internetové adrese www.rallynaplno.cz. Podrobné informace o dalším programu 44. Barum Czech Rally Zlín 2014 pak návštěvníci najdou na webové stránce www.barum.rally.cz.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Barum - Video ze shakedownu a kvalifikace

Barum - Video ze shakedownu a kvalifikace

29.08.2014 11:40

Video Honza Froněk, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Rallye trochu jinak podruhé [+VIDEO]

/ Další video...