English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Další hvězda Setkání mistrů přijíždí z Itálie

Zařazeno : SM15

Petr Eliáš, 04.11.2014 20:13
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4007x


XIII. Global Assistance Setkání mistrů letos získává další lákadlo pro diváky, kterým je italský rallyový showman Paolo Diana. Ten dokáže v Itálii vyvolat naprosté šílenství diváků u rychlostních zkoušek, kdy se svým upraveným Fiatem 131 Abarth projíždí všechny zatáčky, ale i roviny prakticky neustálým smykem.
Další hvězda Setkání mistrů přijíždí z Itálie
Další hvězda Setkání mistrů přijíždí z Itálie

Italští fanoušci jej milují a znají jej už i čeští rally fans, kterým se Paolo Diana už v minulosti představil při několika startech v České republice. Pořadatelé XIII. Global Assistance Setkání mistrů zařadili Itala Paolo Dianu do exhibiční části programu, kde bude jeho cílem hlavně pobavit přihlížející fanoušky a nebude se mu měřit čas. V exhibiční části programu jej doplní další známí soutěžní jezdci, jejichž jména návštěvníky XIII. Global Assistance setkání mistrů také jistě nadchnou.

Ve dnech 22. a 23. listopadu 2014 se na autodromu v Sosnové u České Lípy uskuteční XIII. Global Assistance Setkání mistrů kde bude v tomto roce bezpochyby největší hvězdou čtyřnásobný mistr světa v rally a vítěz Rallye Paris Dakar z roku 1988 Fin Juha Kankkunen, který odstartuje se Škodou Fabia WRC a s historickým Opelem Kadett C-GT/E 16V. Diváci se mohou těšit na hlavní program v neděli 23. listopadu a během soboty 22. listopadu sledovat volné jízdy na ploše autodromu a navštívit servisní zázemí.
 
XIII. Global Assistance Setkání mistrů se odehraje v Sosnové u České Lípy 22. a 23. listopadu 2014 a setkají se na něm mistři volantu z rally, rallycrossu a autokrosu z České republiky, ale i ze zahraničí. Více informací o XIII. Global Assistance Setkání mistrů a dalších akcích na autodromu v Sosnové, najdete na www.autodrom.cz a na facebooku.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Nehoda začíná v čase 7:30

/ Další video...