English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Černý na Setkání mistrů v novém

Zařazeno : SM15

Černý, 19.11.2014 08:14
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3817x


Jan Černý se při Setkání mistrů v Sosnové představí za volantem Peugeotu 208 T16 R5 a bude chtít především pobavit diváky. Zároveň představuje světu nové webové stránky.
Černý na Setkání mistrů v novém
Černý na Setkání mistrů v novém

ezdec týmu Černý Racing Jan Černý seděl pořádně naposledy za volantem soutěžního vozu na Barum Rally ve Zlíně, kterou absolvoval v rámci juniorského mistrovství Evropy s Peugeotem 208 R2. Od té doby už ale uplynula pořádně dlouhá doba a Jan Černý, který se před koncem roku snaží zajistit nadcházející sezonu v MMČR v rally, se už nemůže dočkat, až bude v soutěžním voze sedět znovu. Honza už v minulém týdnu avizoval, že se s Peugeotem 208 T16 R5 představí na Slovensku. Z tohoto startu ale bohužel sešlo, protože pronajatý vůz utrpěl šrámy na předchozí soutěži v Rakousku. Do XIII. Setkání mistrů na autodromu v Sosnové u České Lípy ale bude vše připraveno a právě zde se Jan Černý poprvé představí za volantem tohoto automobilu, který před časem ve Francii testoval.

Kromě premiéry s Peugeotem 208 T16 R5 si Jan Černý připravil i premiéru nových webových stránek, které mají za úkol prezentovat, jak samotnou osobu Jana Černého a jeho tým, tak i přiblížit rallysport jako takový širšímu publiku. Novinkou rovněž bude chystaný oficiální fanclub, kam se zájemci mohou prostřednictvím nového webu hlásit již nyní.

Jan Černý: „Setkání mistrů beru každoročně jako šanci poděkovat všem našim partnerům a přátelům za podporu, kterou mi během sezony věnovali. Po letošní těžké sezoně se tady chci pěkně svést a hlavně si tuto akci užít. V našem týmu na Setkání mistrů odstartuje také Jirka Navrátil, kterému jsme během roku přestavěli jeho historický vůz. Jirka i my se na Sosnovou už moc těšíme a bereme to hlavně jako takové setkání s přáteli, fanoušky a motoristickými nadšenci, kteří se přijdou na všechny tahle krásná auta podívat. Určitě se za námi v servisní zóně zastavte, rádi vás uvidíme. V mezidobí také můžete navštívit náš nový web. Dělali jsme jej pro všechny fandy rally, ať už stávající, nebo budoucí. Naleznete na něm popis prakticky celé mojí cesty v rally, doplněný o hodnocení jednotlivých kroků z mého dnešního pohledu. Věřím, že se web bude všem líbit!“

Nové webové stránky naleznete na adrese www.jan-cerny.com.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2018: 5.etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...