English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Domácí Rally Bohemia 2015 bez posádky JC Motorsport

Zařazeno : MMCR1504

Tomáš Pfajfr, 08.07.2015 08:17
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3925x


Nechybělo moc a mohlo se stát, že litoměřicko-jablonecká posádka Jakub Čapka - Tomáš Pfajfr, z týmu JC Motorsport, by se nepostavila na start letošního ročníku legendární mladoboleslavské soutěže. Problémy se však podařilo díky partnerům vyřešit a proto nalezneme jejich Mitsubishi Lancer EVO 9 ve startovní listině s číslem 38.
Domácí Rally Bohemia 2015 bez posádky JC Motorsport
Domácí Rally Bohemia 2015 bez posádky JC Motorsport

Rally Bohemia 2015 byla pro tým hlavním cílem v této sezóně, ale nečekané události a náročné opravy, nejen po Českokrumlovské soutěži, si vyžádali vyšší výdaje, než se předpokládalo a malý týmový rozpočet tím utrpěl výrazné trhliny. Proto nebyl start na domácí soutěži do poslední chvíle jistý, ačkoliv se pozitivně laděná posádka přihlásila mezi prvními, aby se vměstnala mezi 80 posádek, které avizoval pořadatel. „Bylo to velmi napínavé. Snažili jsme se auto dostat do kondice a stavu, abychom neztráceli kvůli drobným závadám jako například při rally v Hustopečích. Vyměnili jsme snad vše, co prokázalo neschopnost dále plnit svou funkci. Bohužel náklady byly vyšší než vysoké a tak se okolo startu na Bohemce vznášeli otazníky. Nestartovat by nás velmi mrzelo,“ přiblížil situace jezdec Jakub Čapka. Krizovou situaci se však s příchodem nového partnera a s pomocí stávajících podporovatelů povedlo rychle zažehnat a díky jejich podpoře nyní můžeme posádku spatřit ve startovní listině se startovním číslem 38. „Jsme velmi rádi, že se povedlo i v dnešní době najít lidi, kteří mají stále zájem podporovat motoristický sport a mladé jezdce. Velmi si jejich podpory vážíme. Díky patří společnostem Autorent Železný Brod, Benefol a Autodoprava František Brožek - Skuhrov,“ říká manažer a spolujezdec Tomáš Pfajfr.

Tým JC Motorsport je tak nyní připraven a v plné síle na blížící se Rally Bohemia, které je domácí soutěží hlavně pro spolujezdce Tomáše Pfajfra. „Všechny rychlostní zkoušky začínají nebo končí v okolí mého rodného Jablonce nad Nisou, a proto mám k soutěži specifický vztah. Znám všechny zdejší tratě a mám radost, že se s Kubou můžeme představit i lidem z našeho okolí, kteří jinak nemají možnost cestovat na soutěže do jižních Čech nebo na Moravu“ přiznává spolujezdec. Ale ani pilot neskrývá své nadšení ze startu na mladoboleslavské soutěži. „Na Rally Bohemia se těším, protože je to oblíbená, legendární a nejbližší soutěž v celém kalendáři. Přijede nás podpořit spousta přátel a známých. Moc se oba těšíme na “domácí“ atmosféru, kterou jak doufám podpoří pěkné počasí,“ přeje si mladý miřejovický jezdec a dodává. „Rád bych všechny příznivce rally a milovníky rychlých aut pozval na tuto krásnou soutěž.“

Startovní listina 42. Rally Bohemia slibuje nádhernou podívanou na mírně upravených nebo otočených loňských rychlostních zkouškách v okolí Jablonce nad Nisou a Mladé Boleslavi. Jak se bude posádce JC Motorsportu dařit v boji o vteřinky s početnou konkurencí, se dozvíme již o tomto víkendu 11. - 12. června, kdy legendární soutěž startuje.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Kdo se přihlásil na 42. Rally Bohemia?

Kdo se přihlásil na 42. Rally Bohemia?

30.06.2015 20:21

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Program k Rally Bohemia je ke stažení

Program k Rally Bohemia je ke stažení

07.07.2015 11:09

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Bezpečnost prioritou Rally Bohemia

Bezpečnost prioritou Rally Bohemia

09.07.2015 08:20

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Rally Bohemia zahájí slavnostní start

Rally Bohemia zahájí slavnostní start

10.07.2015 09:08

Článek Aleš Holakovský, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/ŠKODA MRF vítězí také v Austrálii [+VIDEO]

/ Další video...