English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Rally Vsetín získala dalšího silného partnera

Zařazeno : Sprint1606

Top Media, 07.10.2016 12:55
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 2312x


XIII. BONVER PARTR Rally Vsetín, která se uskuteční ve dnech 14. – 15. října 2016, se zabarví do tradičních barev španělského výrobce olejů, společnosti REPSOL. Stane se tak díky nově započaté spolupráci vsetínských pořadatelů a společnosti NIKEY s.r.o.
Rally Vsetín získala dalšího silného partnera
Rally Vsetín získala dalšího silného partnera

Po společnosti Bonver získal organizační tým Rally Vsetín dalšího strategického partnera. Tím bude společnost NIKEY s.r.o., výhradní dovozce kompletního portfolia světoznámých olejů REPSOL.

Spojení motoristického sportu a značky REPSOL má dlouholetou tradici. V sezonách 1996 – 1997 závodil v barvách Repsolu tovární tým Fordu, když byl týmovým jezdcem Španěl Carlos Sainz. Následně se logo španělských olejů objevovalo i ve spojení s továrním týmem Seatu Sport.

A v poslední době jsou zvyklí loga Repsolu vídat hlavně fanoušci Moto GP ve spojení s týmem Repsol Honda a s jezdci Marcem Marquezem a Danim Pedrozou. Marquez je šampionem kategorie Moto GP z let 2013 a 2014, za titulem míří i v letošní sezoně.

„Jsme hrdí na to, že zástupci této značky, která má dlouholetou závodní tradici na Dakaru, ve WRC a Moto GP si vybrali právě naši rally k prezentování kvality olejů a maziv REPSOL. Věříme, že toto partnerství vydrží i pro další sezony,“ říká ředitel soutěže Petr Gryger.

Nejlepší posádky díky této spolupráci dostanou vouchery na odběr olejů a maziv REPSOL. Naše hostesky je předají prvním třem posádkám v absolutním pořadí a nejrychlejší dvojici v rámci MČR historických automobilů.

BONVER PARTR Rally Vsetín odstartuje v sobotu 15. října v 8:30 hod., první vozidla budou očekávána na cílové rampě u Autosalonu Škoda, Samohýl Motor Zlín v 16:35 hod.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Vlčákova dvojnásobná oslava

Vlčákova dvojnásobná oslava

22.10.2016 13:49

Článek Jiří Dokulil, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Rozhovor s posádkou želechovické škodovky

/ Další video...