English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Limitovanou edici „600“ knihy o Barumce si můžete s předstihem objednat již nyní

Zařazeno : knihaBarum

PFR - media, 09.01.2017 11:00
Tisknout článek
Kategorie : Trafika; zobrazeno : 5455x


Kniha mapující dosavadní historii Barumky s názvem Žlutomodrá rally vyjde sice až v srpnu tohoto roku, ale její limitovanou edici s podpisy osmi vybraných vítězů historie moravské soutěže je možné zajistit si již nyní.
Limitovanou edici „600“ knihy o Barumce si můžete s předstihem objednat již nyní
Limitovanou edici „600“ knihy o Barumce si můžete s předstihem objednat již nyní

Exklusivita knihy nespočívá pouze v jejím rozsahu – má přes 600 stran, ale především v originálních autogramech Johna Hauglanda, Ing. Jiřího Šedivého, Václava Blahny, Haralda Demutha, Raimunda Baumschlagera, Romana Kresty, Václava Pecha a Jana Kopeckého. „Mohu potvrdit, že každá z knih limitované série „600“ je těmito pány autenticky podepsána, a navíc prošla rukama paní Eckardtové z Německa, Arlida Antonsena z Norska a Jana Olofa Bohlina ze Švédska. Chtěl bych jim touto cestou ještě jednou poděkovat za velkou pomoc při podepisování archů,“ říká autor projektu, Dan Porazil, a dodává: „Současně s prodejem spouštíme také stránky s názvem www.peopleforrally.cz, na kterých lze zhlédnout nejen galerii spoluautora knihy Jiřího Fryje z podpisových akcí, ale také se dočíst, jak jednotliví aktéři limitovanou edici charakterizovali nebo se více dozvědět o charitativním zaměření tohoto projektu.“

Zájemci si v předstihu mohou také objednat standardní provedení knihy, které představuje 608 stran textů, výsledků a fotografií. Publikaci lze pomyslně rozdělit do tří oddílů, přičemž ten první je tvořen jednotlivými komentáři k odjetým ročníkům Barumky obohacenými o krátké vzpomínky přímých aktérů, například Miroslava Čáslavky, Johnnyho Hauglanda, Luckyho, Jiřího Motala, Bedřicha Steuera, Raimunda Baumschlagera a mnohých dalších. Druhou část tvoří bez mála dvacet obsáhlejších vyprávění zajímavých osobností, které spojili svůj život s Barumkou, vzpomínali například docent Čuba, paní magistra Pilčíková-Trinkewitzová nebo Harald Demuth či Jakke Honkanen. Poslední část představují kompletní výsledky z let 1972 – 2016. Celé dílo je doprovázeno nespočtem většinou dosud nepublikovaných fotografií.

„Objednat si cokoli s více než půlročním předstihem je svým způsobem nestandardní,“ uvědomuje si autorská dvojice. „Jde o službu těm nedočkavým a těm, kteří mají obavu, že se na ně nedostane, a to jak s číslovanou limitovanou edicí 1 až 600, tak i se standardní verzí. Všem těm, kteří si knihu objednají do 1. srpna 2017 garantujeme, že ceny obou verzí jsou včetně poštovného a balného.“ Celkový náklad představuje 2.000 výtisků, do prodeje ovšem půjde pravděpodobně cca 500 ks limitované edice a 1.200 ks standardního provedení.

Více informací naleznete na stránkách www.peopleforrally.cz a také na sociální síti Facebook.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Franz Wittmann a Žlutomodrá rally? Ano!

Franz Wittmann a Žlutomodrá rally? Ano!

27.01.2017 10:09

Článek Dan Porazil, Trafika

Autogramiáda autora Žlutomodré rally

Autogramiáda autora Žlutomodré rally

22.08.2017 14:12

Článek PFR - media, Trafika

3 kg historie Barumky pokřtěny!

3 kg historie Barumky pokřtěny!

18.09.2017 18:29

Článek PFR - media, Trafika

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Rally znovu pomáhá

/ Další video...