English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

JANČA – 36. Valašská rally spouští příjem přihlášek

Zařazeno : MMCR1701

Top Media, 03.02.2017 16:01
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4568x


S vydáním Zvláštních ustanovení JANČA - 36. Valašské rally mají zájemci o start konečně možnost zaslat svou přihlášku. Soutěž s centrem ve Valašském Meziříčí se uskuteční ve dnech 24. – 26. března 2017. Soutěžící najdou všechny potřebné dokumenty ke stažení na internetové stránce www.valasskarally.cz.
JANČA – 36. Valašská rally spouští příjem přihlášek
JANČA – 36. Valašská rally spouští příjem přihlášek

JANČA – 36. Valašská rally po pětileté pauze otevře sedmidílný seriál Mistrovství České republiky v rally 2017. Už tradičně se pojede jako Memoriál Jiřího Sedláře. To slibuje účast kompletní domácí špičky MČR s vozy specifikace R5, Super 2000 či WRC.

Kromě toho však mezi startujícími najdeme i posádky, které se kromě absolutní klasifikace a bojů v jednotlivých objemových třídách poperou i o další zápočty. JANČA – 36. Valašské rally se budou moci zúčastnit i soutěžící s vozy mimo hodnocení MČR, pro které pořadatelé vypsali „Pohár Miroslava Hošáka“. Ten je určen pro historické vozy a soudobé speciály bývalých „pohárových tříd“ 14-18.

Dále bude JANČA – 36. Valašská rally zařazena do „Valašsko-Tatranského poháru“. Jeho pořadateli budou společnost JTRT a popradští organizátoři Rallye Tatry (26. - 28. 5. 2017).

„Detailnější informace brzy uveřejníme, ale už nyní je jasné, že posádka, která se přihlásí na JANČA - Valašskou rally dostane výraznou slevu ze startovného při Rally Tatry. Cílem nás i našich popradských partnerů je zaměřit se hlavně na posádky nižších objemových tříd, takže celkové hodnocení bude vycházet z umístění v jednotlivých kategoriích, nikoli z absolutní klasifikace. Čelní příčky tak bude moci obsadit téměř kdokoli, kdo ve své třídě úspěšně absolvuje oba podniky. Soupeřit se bude o zajímavé ceny, jako o týdenní pobyt v Chorvatsku a vouchery na víkendový pobyt v Tatrách,“ objasňuje šéf organizačního výboru Jaromír Tomaštík.

Dalším dílčím hodnocením při JANČA – 36. Valašské rally bude Peugeot Total Trophy 2017. Jde o pětidílný značkový pohár vozů Peugeot 208 R2, který si ve „Valmezu“ odbude českou premiéru.

Uzávěrka přihlášek JANČA – 36. Valašské rally bude o půlnoci, v pondělí 13. března 2017 (odkaz http://prihlaska.valasskarally.cz . Rally slavnostně odstartuje v pátek 24. března 2017 v 17 hodin z náměstí ve Valašském Meziříčí. Vzhledem k formátu sobota – neděle se shakedown uskuteční netradičně v sobotu dopoledne (7:30 – 10:45 hod.), s tím, že se první posádka vydá na tratě rychlostních zkoušek ze zkušebního polygonu v Kopřivnici v sobotu 25. března ve 12 hodin. Na cílové rampě na náměstí ve Valašském Meziříčí budou nejrychlejší posádky očekávány v neděli odpoledne 26. března 2017 krátce před 15. hodinou.

Informačním kanálem JANČA – 36. Valašské rally bude internetová stránka www.valasskarally.cz. „Jak si mohli fanoušci všimnout, opouštíme koncovku eu a vracíme se k verzi cz. Připravujeme novou podobu stránek, která bude v plné verzi spuštěna na přelomu února a března. Tedy s dostatečným předstihem, aby zde všichni fanoušci mohli najít potřebné informace pro návštěvu našeho závodu,“ vysvětluje Jaromír Tomaštík.

Informace k soutěži se budou objevovat i na facebookovém profilu „Valašská Rally Valmez“.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

K trati Valašky i s permanentkou

K trati Valašky i s permanentkou

21.03.2017 08:36

Článek Tomáš Plachý, WRC

Na kopřivnický polygon za zážitky

Na kopřivnický polygon za zážitky

23.03.2017 10:11

Článek Tomáš Plachý, Česká rally

Jan Černý před Valašskou rally v roli favorita

Jan Černý před Valašskou rally v roli favorita

23.03.2017 18:14

Článek MOGUL ŠKODA ACA RACING, Česká rally

Valašský vteřinový bronz Honzy Černého

Valašský vteřinový bronz Honzy Černého

27.03.2017 14:22

Článek MOGUL ŠKODA ACA RACING, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Azory: Crash Kubici a onboard Kopeckého [VIDEO]

/ Další video...