English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

AGROTEC PETRONAS Syntium rally: Poslední výzva!

Zařazeno : MMCR1704

Tomáš Plachý, 06.06.2017 07:41
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4629x


Všichni asi to hlášení známe. Ukončete prosím výstup a nástup, dveře se zavírají. Přeneseně se tak stane během dnešní půlnoci pro zájemce o start v Hustopečích. V tento moment bude ukončen příjem přihlášek na XIII. ročník AGROTEC PETRONAS Syntium rally, která se uskuteční 16. – 17. června 2017.
AGROTEC PETRONAS Syntium rally: Poslední výzva!
AGROTEC PETRONAS Syntium rally: Poslední výzva!

S posledními hodinami před uzávěrkou vyvstávají tradiční otázky. Bude na startu více posádek než v minulém ročníku (loni 116 včetně slovenských poháristů, aktuálně je přihlášeno 74 v MČR a 28 v MSR, některá jména se ovšem překrývají...)? Jaká bude nejobsazenější třída? Kdo nakonec bude chybět z nejužší české i slovenské špičky (Jakeš, Sýkora, Melichárek, Bisaha, Černý, Ondrej...)? Můžeme očekávat ještě nějaké překvapení (včera konečně dorazila fanoušky netrpělivě očekávaná přihláška Pavla Valouška...)? Padne letošní český rekord v počtu vozů R5 na startu podniku TrueCam MČR v rally (se současně přihlášenými 16 vozy už padl...)? Budou mít převahu fabie nebo fiesty (zatím 9 fabií v. 7 fiestám...)? Na některé otázky jsem se snažil přímo zodpovědět, na některé se dozvíme odpověď už za pár hodin. Seznam přihlášených na „rally mezi vinicemi“ pak oficiálně spatří světlo světa během pátku 9. června 2017, nejpozději do půlnoci.

Pokud se už žádné „hvězdné“ jméno ve výčtu startujících neobjeví, i tak pořadatelé hustopečské soutěže mohou hovořit o startovce snů. Mezi přihlášenými nechybí lídr průběžné klasifikace WRC2 Pontus Tidemand, úřadující český šampion Jan Kopecký, úřadující slovenský šampion Pavel Valoušek, juniorský vicemistr světa 2016 Martin Koči, bývalí čeští i slovenští absolutní mistři (Václav Pech, Grzegorz Grzyb). V tomto výčtu bychom mohli ještě chvíli pokračovat... Jedno je už nyní jisté. Pro fanoušky rallysportu slibují Hustopeče skvělou podívanou, s nábojem soubojů českých a slovenských dvojic na specifických hustopečských tratích, kde asfaltové pasáže doplňuje nádherné šotolinové úseky.

Takže ještě naposledy všem zájemcům o start připomínáme, dnes o půlnoci je uzávěrka přihlášek na AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017. České posádky se ještě mohou přihlásit prostřednictvím odkazu  http://entry.agrotecrally.cz/entry-form/competitor, slovenské pak na internetové stránce http://www.sams-asn.sk/prihlaska0.php?idpr=18. Slovenský web mohou pro přihlášení použít i české posádky, které se chtějí hustopečské soutěže zúčastnit s historickým vozem, v rámci MSR v rally historických vozidel.

Více informací k soutěži bude postupně zveřejněno na oficiální stránce www.agrotecrally.cz, řada novinek bude dostupná i na facebookovém profilu Agrotec rally Hustopeče.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Pech s Uhlem před Rallye Hustopeče

Pech s Uhlem před Rallye Hustopeče

15.06.2017 10:01

Článek Václav Pech Media, Česká rally

Filip Mareš se těší mezi vinice

Filip Mareš se těší mezi vinice

15.06.2017 14:04

Článek Radka Matthey, Česká rally

Do vinic pro body v husté konkurenci

Do vinic pro body v husté konkurenci

15.06.2017 20:21

Článek Libor Hlisnikovský, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Latvala testuje Toyotu na sněhu [VIDEO]

/ Další video...