English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!

Zařazeno : ME1706

Roman Ordelt, 14.08.2017 09:12
Tisknout článek
Kategorie : ME; zobrazeno : 4507x


Pořadatelé nejvýznamnější automobilové soutěže v České republice Barum Czech Rally Zlín  představují převratnou novinku, kterou zavádějí do praxe prostřednictvím oficiálního eshopu VisitRally.cz.
Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!
Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!

Všichni fanoušci rallysportu mají možnost nejen uskutečnit svůj nákup na eshopu, ale v závěrečném kroku vybrat právě platební metodu nesoucí název kryptoměny Bitcoin. K platbě dojde velmi rychle, s minimálním poplatkem a zpravidla do druhého dne je zboží odesláno zákazníkům na zvolenou adresu.

„Není výjimkou, že zasíláme nálepky nebo oficiální trička Barum rally do Spojených států nebo dokonce k protinožcům,“ komentuje Barbora Slámová, která má logistickou část objednávek a merchandise pro Barum Czech Rally Zlín na starost. A co vedlo organizátory populární barumky k této implementaci, neboť se jedná teprve o několikáté plošné zavedení této platební možnosti na některý ze zářných českých projektů? Od května letošního roku přijímá platby bitcoinem například největší tuzemský obchodník s elektronikou Alza.cz. A k významným českým značkám se bezpochyby řadí právě Barum Czech Rally Zlín, dnes už také jako významný evropský rally podnik s certifikací od FIA ERC a tradicí téměř padesáti let! „Bitcoin se zájmem sleduji, je to jistě měna budoucnosti a díky navázání spolupráce s projektem BitcoinDay.cz se tento krok jevil jako zákonité vyústění naší spolupráce,“ pověděl Ing. Jan Regner, zástupce ředitele organizátora společnosti Rallye Zlín a ředitel letošní novinky nesoucí název Green Rally.

Implementaci platební brány BitcoinPay dostala na starost společnost BLUE 88 a.s., která je výhradním online partnerem rally. „Jsem velmi rád, že vedení Barum rally jde s dobou a možnost placení bitcoiny v eshopu vřele přivítali,“ řekl Jiří Švirák, představil této společnosti a rovněž zlínský propagátor bitcoinu. „Dnes více než kdy dříve začíná platit, že kdo neinovuje a nejde kupředu, může být s boomem technologických novinek a sdílené ekonomiky nemile a často fatálně zasažen. Není třeba rozvádět boom, které zažily v posledních pár letech projekty jako AirBNB nebo “taxi aplikace” UBER. A u kryptoměn to bude do pár let ještě o řád zajímavější,“ uzavřel Švirák.

Podle dostupných informací to není poslední věc v souvislosti s metodou Bitcoin v rámci barumky, se kterou se v rámci letošní soutěže a především divácky atraktivní městské rychlostní zkoušky v pátek 25. srpna, ve Zlíně setkáte.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Barumka odtajnila časový harmonogram

Barumka odtajnila časový harmonogram

11.07.2017 09:14

Článek Honza Froněk, ME

Barum rally se kvůli prasatům rušit nebude

Barum rally se kvůli prasatům rušit nebude

22.07.2017 19:05

Článek Jakub Hofbauer, ME

Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!

Na eshopu barumky zaplatíte Bitcoinem!

14.08.2017 09:12

Článek Roman Ordelt, ME

Hlavní cena putuje do sousedního Polska

Hlavní cena putuje do sousedního Polska

23.08.2017 23:52

Článek Roman Ordelt, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2017: 4.etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...