English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Bonver – Partr rally Vsetín 2017 klepe na dveře

Zařazeno : Sprint1706

Tomáš Plachý, 25.09.2017 13:02
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 2299x


Říjen se nezadržitelně blíží a pro fanouška rallysportu je to znamení, že se opět v okolí Vsetína může těšit na soutěžní speciály. O víkendu 13. – 14. října 2017 tak bude na Valašsku opět rušno, Bonver – Partr rally Vsetín zároveň zakončí letošní seriál RI Okna Rallysprint Série 2017.
Bonver – Partr rally Vsetín 2017 klepe na dveře
Bonver – Partr rally Vsetín 2017 klepe na dveře

XIV. Bonver – Partr rally Vsetín 2017 bude kromě Rallysprint Série 2017 i posledním kláním Poháru 2+ a Poháru mládeže v rally. Zajímavým zpestřením startovního pole budou jistě posádky, bojující o umístění v Mistrovství České republiky historických automobilů. Další zájemci o start si určitě najdou své místo i v tradičním Poháru pořadatele.

Organizační tým vsetínské soutěže pro letošní ročník připravil celkem tři měřené úseky, z nichž se test Hošťálková pojede třikrát. Zbylé dvě rychlostní zkoušky Semetín a Jabloňová absolvují posádky ve dvou průjezdech. Celkově čítá trať Rally Vsetín 151 km, na sedmi rychlostních zkouškách čeká posádky 70,1 ostrých kilometrů.

„Vycházíme z loňského formátu. Rozhodli jsme se opustit test Vidče, čímž se soutěž stane více kompaktní. Zároveň jsme pracovali na změnách dalších zkoušek, což se nám povedlo se střídavými úspěchy. I proto jsme nakonec nuceni zařadit test Hošťálková ve třech průjezdech. Ale právě na tomto úseku chystáme pro fanoušky atraktivní vracečku,“ naznačuje ředitel závodu Petr Gryger.

Beze změny zůstává umístění ředitelství rally v budově Samohýl Motor Zlín, a.s., kde se bude odehrávat také administrativní i technická přejímka. Stejně tak nedozná úprav prostor servisního parkoviště, které se bude opět nacházet v ulici U Bečvy (v areálu sportovního stadionu TJ Mez Ohrada) ve Vsetíně.

Start Rally Vsetín je naplánován na sobotu 14. října v 8 hodin ze servisního parkoviště na Ohradě. Předpokládaný dojezd první posádky na cílovou rampu u centra Samohýl Motor Zlín je krátce po 16. hodině (16:13 h).

Po posádky je nutné uvést, že všechny důležité informace, včetně Zvláštních ustanovení najdou na oficiálních webových stránkách rally – www.vsetinrally.cz. Aktivní je i facebookový profil Rally Vsetín.

Uzávěrka přihlášek končí ve středu, 4. října ve 24 hodin. Přihlásit se můžete prostřednictvím následujícího odkazu: http://prihlaska.vsetinrally.cz/

Přehledy uzávěr a přepravní opatření, změny ve veřejné dopravě, omezení autobusových linek rovněž najdete na www.vsetinrally.cz.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/WRC Onboards: Mikko Hirvonen- SS17 Rally Japan 2008 onboard

/ Další video...

/Nejnovější fotogalerie

Rally Jeseníky 2018

Česká rally, Staněk Lukáš
Rally Jeseníky 2018 - Česká rallyRally Jeseníky 2018 - Česká rallyRally Jeseníky 2018 - Česká rally

Austrian Rallye Legend 2018

Ostatní, Červ Jaroslav
Austrian Rallye Legend 2018 - OstatníAustrian Rallye Legend 2018 - OstatníAustrian Rallye Legend 2018 - Ostatní

Rally of Turkey 2018

WRC - Mistrovství světa, Froněk Honza
Rally of Turkey 2018 - WRC - Mistrovství světaRally of Turkey 2018 - WRC - Mistrovství světaRally of Turkey 2018 - WRC - Mistrovství světa