English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Testovací RZ Žiželice se bude vysílat živě

Zařazeno : Žiželice

AMKC, 05.03.2018 12:33
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 2437x


Už za necelých 14 dní odstartuje první oficiální rallyové testování roku 2018 a startovka na testovací RZ v Žiželicích se začíná plnit. K tomu se přidává jedna další, zásadní novinka.
Testovací RZ Žiželice se bude vysílat živě
Testovací RZ Žiželice se bude vysílat živě

Příznivci rally se už nemohou dočkat začátku letošní sezóny, která odstartuje právě testovací RZ v Žiželicích. Bude to poprvé, kdy pořádně zavrčí rallyové speciály a jejich jezdci si vyzkouší připravenost před první pořádnou rally. Pro ty, kteří nebudou moci do Žiželic dorazit, připravil organizační tým AMK Cidlina živé vysílání z celého 9. dne testovací RZ Žiželice. Dočkáte se nejen samotných průjezdů z části tratě, především pak ze zajímavého odbočení u hřbitova, ale živé vysílání bude navíc proloženo několika rozhovory s jezdci, kteří odhalí svoje plány pro rok 2018.

Nápad zprostředkovat přenos z testovací RZ i pro fanoušky, kteří nemají možnost dorazit, vznikl až s naším hlavním partnerem, kterým se stal webový automagazín Garaz.cz. Kluci z garáže mají svůj pořad na youtube a jsou hodně aktivní z pohledu videí, takže se během okamžiku rozhodli, že se pustí do živého vysílání.

Ředitel rally Adam Eliáš k tomu dodává: “Jsem rád, že se nám podařilo domluvit s klukama z Garáže, protože tím přineseme naší testovací RZ Žiželice většímu množtví diváků. Bude to premiéra živého vysílání a všichni doufáme, že bude fungovat především technika a všichni si to užijí. Chceme živé vysílání udělat rozmanité, takže kromě samotných průjezdů by tam měly být záběry ze servisu, nějaké rozhovory a pak postupně průjezdy na dvě kamery. K tomu všemu by neměl chybět ani komentář.”

V Žiželicích se ukáže část redakce Garaz.cz a jeden z nich se ujme také moderování živého přenosu. “Jsem rád, že jsme se na spolupráci domluvili, protože v Žiželicích jsem se objevil jako jezdec před svou premiérovou sezónou v rallysprintech a hodně se mi tam líbilo. Je to taková příjemná akce před začátkem sezóny s pohodovou a přátelskou atmosférou. Budeme se snažit zajistit co nejkvalitnější živý přenos, abychom potěšili i pobavili ty, kteří nemohou být na místě. Zároveň doufám, že letos v Žiželicích odstartujeme novou tradici živého vysílání,” dodává Jakub Rejlek.

S novým hlavním partnerem se také mění oficiální název našeho podniku na 9. Garaz.cz testovací RZ Žiželice 2018. A uskuteční se již 17.3.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

7. Testovací RZ Žiželice se blíží

7. Testovací RZ Žiželice se blíží

22.02.2016 11:20

Článek Zuzana Justová, Česká rally

Racing-Mania.cz

Pozvánka na II. Autoslalom Žiželice

07.02.2011 15:35

Článek Zuzana Eliášová, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/7. TRZ ŽIŽELICE 2016: Atraktivní seznam přihlášených

/ Další video...