English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Jezdci Stobartu jedou vstříc dobrodružství v Austrálii

Zařazeno : MS0910, Stobart

Ondřej Krajča, 31.08.2009 13:26
Tisknout článek
Kategorie : WRC; zobrazeno : 3485x


Piloti Stobartu Matthew Wilson a Henning Solberg se těší na novou výzvu, jelikož Australská Rally se jede na východní části kontinentu a na jezdce čekají úplně nové tratě.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Jezdci Stobartu se v tabulce MS nacházejí velmi vysoko a nová soutěž může přinést další várku bodů, jak pro samotné jezdce, tak do hodnocení týmů, kde je Stobart na třetím místě. Po zklamání, které zažil ve Finsku Henning Solberg se on i jeho spolujezdec Cato Menkerud budou snažit posílit svoji pozici v tabulce MS. Henning Solberg se, podle jeho slov před začátkem soutěže, bude snažit jet na pódium. Absence jeho bratra Pettera mu dává šanci si upevnit výborné páté místo v tabulce, které by znamenalo jeho nejlepší sezónu v MS.

Na rozdíl od Henninga se Matthew Wilsonovi a jeho spolujedci Scottu Martinovi podařilo dokončit Finskou Rally na celkové osmé pozici. Wilson v letošní sezóně nedokončil pouze jeden závod a při Australské Rally se bude snažit zajet svůj konzistentí výsledek. Při svém posledním vystoupení na Australské Rally skončil Wilson na 26. místě, ale letos má Matthew výrazně vyšší ambice, už kvůli tomu, že se bude snažit přeskočit Pettera Solberga v tabulce MS.
Ilustrační foto
Ilustrační foto

"Tyto soutěže, které se konají mimo Evropu přinášejí do týmu rozruch, ale bude fantastické být zpět v Asutrálii. Čekám, že to bude skutečná výzva pro posádky týmu Stobart Matthewa Wilsona a Henninga Solberga. Obě posádky si vedou v průběhu sezóny velmi dobře a doufám, že poté co získal Henning pódium na Polské Rally, bude se sbíráním pódiových umístění pokračovat i v Austrálii," řekl šéf týmu Malcolm Wilson.

Zdroj: wrc.com

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

O konci Stobartu v MS je rozhodnuto

15.10.2011 13:43

Článek Radek Vojtěchovský, WRC

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/WRC - Rally Portugal 2011 - 2

/ Další video...