English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Gronholm vyzve Rossiho při Monza Rally Show

Zařazeno : Monza

Ondřej Krajča, 19.11.2009 19:02
Tisknout článek
Kategorie : Ostatní; zobrazeno : 3353x


Mezi účastníky Monza Rally Show se objeví také dva mistři světa, Marcus Gronholm, Valentino Rossi, dále „Dindo“ Capello nebo Marco Simoncelli. Poslední ročníky viděly souboj mezi Capellem a Rossim. Dále se představí Rossetti, Andreucci, Re a další.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Trať v Monze prochází v těchto dnech posledními úpravami, než přivítá nejlépe obsazený ročník Monza Rally Show, která se pojede od 27. - 29. listopadu. Na tomto “závodě“ bude zajímavé sledovat účastníky rally, i okruhových závodů či piloty motorek. Mezi účastníky jsou také dva mistři světa, Marcus Gronholm, který pojede za volantem Subaru Impreza WRC, proti soupeřům posledních ročníků Rinaldovi “Dindo“ Capellovi a Valentino Rossimu. Capello vyhrál Monza Rally Show celkem čtyřikrát (v roce 2000 za volantem Subaru Impreza WRC, 2004 a 2005 se Škodou Fabií WRC a 2008 s Fordem Focus WRC). Devítinásobný vítěz Moto GP Valentino Rossi vyhrál Monza Rally Show celkem dvakrát, v letech 2006 a 2007 za volantem Fordu Focus WRC. V letošním ročníku bude startovat Capello s Citroenem C4 WRC, zatímco Valentino Rossi pojede opět s Fordem Focus WRC.

V předběžné startovní listině jsou mimo jiné, Marco Simoncelli (Ford Focus WRC), Luca Rossetti (Abarth Grande Punto S2000), Piero Longhi (Skoda Fabia WRC), Alessandro Caffi (Citroen Xsara WRC), Paolo Andreucci (Peugeot 207 S2000), Andrea Dallavilla (Peugeot 207 S2000), Felice Re (Citroen C4 WRC), Andrea Navarra a Fabio Babini (Subaru Impreza WRC), Luca Cantamessa (Subaru Impreza WRC), Tobia Cavallini (Peugeot 307 WRC), Alessandro Perico s Moreno Morello (Peugeot 206 WRC), Mauro Trentin (Ford Focus WRC), Mirco Virag (Citroen Xsara WRC, Corrado Fontana (Peugeot 307 WRC), Luigi Fontana a Fabrizio Fontana, oba s Peugeot 206 WRC.

V neposlední řadě je také třeba zmínit jezdce, kteří se zúčastnili už prvního ročníku Monza Rally Show, Nando Cazzaniga, který letos pojede s Lotusem Exige. Televizní reportér Franco Bobbiese a pilot WTCC Stefano D´Aste. Mezi účástníky je také dvanáct posádek s rychlými Renaulty Clio R3 z celé Itálie.

Zdroj: rallybuzz.com

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Gronholm vyzve Rossiho při Monza Rally Show

19.11.2009 19:02

Článek Ondřej Krajča, Ostatní

Racing-Mania.cz

V Monze se již prohánějí WRCa [VIDEO]

27.11.2009 12:28

Video Radek Vojtěchovský, Ostatní

Racing-Mania.cz

Capello králem Monzy [+VIDEO]

29.11.2009 16:55

Video Ondřej Krajča, WRC

Racing-Mania.cz

Rossi usedne do Fiesty WRC a vzpomene na Simoncelliho

23.11.2011 09:40

Článek Radek Vojtěchovský, Ostatní

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Loeb vyrazí s Peugeotem 208 na Pikes Peak

/ Další video...