English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Výsledkový servis Škody Fabie S2000 - únor

Zařazeno : www.fabiaS2000.cz

Michal Koudela, 11.03.2010 19:48
Tisknout článek
Kategorie : Ostatní; zobrazeno : 6724x


Zajímá Vás, na jakých soutěžích v únoru Škoda Fabia S2000 startovala a jak si vedla? Šéfredaktor serveru FabiaS2000.cz prozradí více.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
V měsíci únoru se zraky všech příznivců rally upínaly především do Švédska, kde začal nový ročník Mistrovství světa a premiéru si zde odbyl nově vzniklý šampionát pro vozy skupiny S2000. České fanoušky mohl potěšit fakt, že zde startovaly hned 4 vozy Škoda Fabia S2000. Tu první pilotoval domácí mladík P-G Andersson, který suverénně vyhrál způsobem start - cíl. V celkovém pořadí si pak dokonce připsal 1 bod za 10. místo. Velmi dobře odstartoval také Eyvind Brynildsen, jenomže ho brzy zbrzdil defekt a tím pádem propad ve startovním poli. Nakonec si však dojel pro 5. místo ve své kategorii. O příčku výše skončil další pilot Fabie Patrik Sandell. O něco pomalejší časy pak zajížděl, ve své premiéře s tímto vozem, Per-Arne Sääv, který dokončil na 7. místě. Je také nutno podotknout, že velkou konkurencí Fabiím byly vozy Ford Fiesta S2000.
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Další Fabia S2000 se v únoru objevila v Itálii, konkrétně na Rally Franciacorta International Circuit, kde se představil domácí jezdec Gianpietro Antonelli, který si dojel pro celkové 3. místo. Méně radosti pak měl Jarkko Miettinen na dalším podniku finského mistrovství, kde skončil hned v první RZ, a soutěž pro něj byla předčasně ukončena.

V posledním únorovém víkendu se pak představil na domácí Vinterpokalen rally švéd Per-Arne Sääv, který mj. startoval v rámci S-WRC na Švédské rally. 11. příčka byla ale spíše zklamáním. Ten samý víkend startoval na francouzské Rallye des Routes du Nord náš Antonín Tlusťák, který předváděl velice hezké souboje, což mu vyneslo úctyhodné 4. místo.
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Už nyní se těšme, jaké skvělé výsledky nám tento mladoboleslavský speciál předvede v měsíci březnu.

Pokud si chcete podrobněji prostudovat výše uvedené výsledky, tak navštivte specializovaný web FabiaS2000.cz, který naleznete ZDE.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Velké shrnutí 8.etapy

/ Další video...