English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Výsledkový servis Škody Fabie S2000 - duben

Zařazeno : www.fabiaS2000.cz

Michal Koudela, 05.05.2010 23:24
Tisknout článek
Kategorie : Ostatní; zobrazeno : 6165x


Zajímá Vás, na jakých soutěžích v dubnu Škoda Fabia S2000 startovala a jak si vedla? Šéfredaktor serveru FabiaS2000.cz prozradí více.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Další podnik MS, MERC, MMČR, MČR ve sprintrally, ME, italské, rakouské, německé, polské či belgické mistrovství. To všechno a mnoho dalších jsou šampionáty, kde se v měsíci dubnu představily Fabie S2000.

MS tentokrát zavítalo do Jordánska, kde panovaly pro jezdce velmi těžké šotolinové podmínky, a i proto se nevyvarovaly problémům všichni piloti startující s Fabií S2000. Soutěž sice, díky pravidlům, všichni dokončili, ale měli ohromnou ztrátu na vítěze. Skvělé časy opět zajížděl P-G Andersson a překvapivě i Nasser Al-Attiyah, ale kvůli již zmíněným problémům to nestačilo na lepší než 3., resp. 4. místo ve své kategorii. Hned za nimi skončil Patrik Sandell. O něco lépe na tom byl Eyvind Brynildsen, který nabral o něco menší ztrátu než ostatní a dojel si pro celkové 2. místo.

V Jordánsku se také jelo mistrovství Blízkého východu, kterého se zúčastnil Rashid Al Ketbi (nedokončil) a také Nasser Al-Attiyah (3. místo).
Ilustrační foto
Ilustrační foto

V dubnu odstartovalo Horáckou rally MČR ve sprintrally. Zde Fabii prezentovali bratři Odložilíkovi, kteří kvůli penalizaci dokončili na 6. příčce.
Ilustrační foto
Ilustrační foto

O dva týdny později se jel druhý podnik MMČR Rally Šumava, kde se představil Pavel Valoušek z Delimax týmu a Antonín Tlusťák. Ten však neodjel ani jednu RZ, za to Pavel Valoušek zvítězil způsobem start-cíl a připsal si již druhé vítězství v šampionátu.

Rally 1000 Miglia odstartovalo ME a italské mistrovství, do kterého se pod hlavičkou Škoda Rally Teamu Italia přihlásil náš Jan Kopecký, kterému dělal dvojku domácí jezdec Marco Signor. Tuto dvojici pak doplnil Antonín Tlusťák a Roman Odložilík startující též s Fabií S2000. Jenomže ti zajížděli časy hluboko ve startovním poli a to na dobrý výsledek nestačilo, obzvlášť když Roman Odložilík soutěž ani nedokončil. Antonín Tlusťák sice dokončil rally ve třetí desítce, ale v bodování do ERC obdržel 1 bod za 10. příčku. To Honza Kopecký se ukázal v lepším světle, zkoušky dokončoval převážně v první desítce, ale vinou defektu a problému v poslední RZ to ve velké konkurenci na dobrý výsledek nestačilo. 10. místo celkově a 8. v šampionátu ERC však stojí za zmínku.

Pokud Vás zajímá jak dopadl např. Leszek Kuzaj a Freddy Loix při premiéře s Fabií S2000 či jiné výsledky, tak navštivte specializovaný web FabiaS2000.cz, kde mj. naleznete soutěže o velmi atraktivní ceny.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2018: 2.etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...