Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Na závěr sezóny bedna

10.10.2017 15:14, Česká rally, Libor Hlisnikovský
Na závěr sezóny bedna
TrueCam MČR 2017 je minulostí, poslední kapitolu velkého českého mistrovství napsala Rally Příbram. Klokočka ŠKODA Czech National Teamu se podařilo v závěru sezony vystoupat na stupně vítězů, Štajf se Skácelovou získali poháry za absolutní bronz, druhé místo ve třídě 2 a navrch zlato ve smíšených posádkách.

Článek Pech stříbrný i v Příbrami

10.10.2017 15:11, Česká rally, Václav Pech Media
Pech stříbrný i v Příbrami
Posledním mistrovským závodem rallyové sezóny byla o uplynulém víkendu Rallye Příbram. Václav Pech jun. s Petrem Uhlem zde dokázali dojet na druhém místě stejně jako na většině letošních soutěží a nakonec i v celém šampionátu.
EuroOil - invelt team se na Příbram pečlivě připravoval a netajil se přáním připsat jejich fiestě R5 konečně vítězství.

Článek Shake ve Španělsku pro Ogiera

05.10.2017 13:07, WRC, Honza Froněk
Shake ve Španělsku pro Ogiera
Sébastien Ogier zajel nejrychlejší čas na shakedownu a to až při své čtvrté jízdě. Jen těsně porazil Krise Meeka a Andrease Mikkelsena, pro kterého je to první ostrý start s Hyundaiem i20 WRC. Jan Kopecký ve WRC-2 zajel třetí čas.

Článek Aktuálně z Rally RACC Catalunya – Costa Daurada 2017

04.10.2017 08:59, WRC, Honza Froněk
Aktuálně z Rally RACC Catalunya – Costa Daurada 2017
Během včerejšího dne se na internetu objevily pochybnosti, zda se letošní Rally RACC Catalunya – Costa Daurada vůbec pojede. V Katalánsku probíhají stávky a demonstrace a region zvažuje vyhlášení samostatnosti. Zeptali jsme se pořadatelů.

Článek Vychází časopis Rally 8/2017

02.10.2017 15:30, Trafika, Jaroslav Jugas
Vychází časopis Rally 8/2017
Na stánky míří další číslo časopisu Rally. Co se dočtete tentokráte?

Článek ŠKODA do Španělské RallyRACC Catalunya nasadí českého šampióna Kopeckého a nováčka Nordgrena

02.10.2017 13:30, WRC, Škoda Motorsport
ŠKODA Motorsport se nadcházející RallyRACC Catalunya – Španělské rally (5. 10.–8. 10. 2017) zúčastní s dvojicí vozů ŠKODA FABIA R5, které bude řídit mistr České republiky Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem a 20letý Juuso Nordgren z Norska se spolujezdcem Tapiem Suominenem.

Článek Mikkelsen podepsal u Hyundaie na dva roky

28.09.2017 12:09, WRC, Honza Froněk
Mikkelsen podepsal u Hyundaie na dva roky
Andrease Mikkelsena čeká příští týden první start s vozem Hyundai i20 WRC ve Španělsku a už teď je jasné, že ve stejném voze uvidíme pilota i následující dvě sezóny. Stávající posádky mají kontrakty do konce roku 2018.

Článek Hyundai vybral Huttunena

27.09.2017 12:12, WRC, Honza Froněk
Hyundai vybral Huttunena
Jari Huttunen byl vybrán, aby se v příštím roce zúčastnil Hyundai Motorsport Driver development programu a pojede tak vybrané soutěže MS za volantem i20 R5. Mezi piloty, kteří o sedačku usilovali, byl například i Kalle Rovanpera.

Článek Rally znovu pomáhá

26.09.2017 11:17, Trafika, PFR - media
Rally znovu pomáhá
Dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi se ve čtvrtek 21. září stalo svědkem předání lékařského vybavení a dalšího zařízení pro nejmenší pacienty, které bylo zakoupeno z výtěžku prodeje nové knihy s názvem Žlutomodrá rally.

Článek Bonver – Partr rally Vsetín 2017 klepe na dveře

25.09.2017 13:02, Česká rally, Tomáš Plachý
Bonver – Partr rally Vsetín 2017 klepe na dveře
Říjen se nezadržitelně blíží a pro fanouška rallysportu je to znamení, že se opět v okolí Vsetína může těšit na soutěžní speciály. O víkendu 13. – 14. října 2017 tak bude na Valašsku opět rušno, Bonver – Partr rally Vsetín zároveň zakončí letošní seriál RI Okna Rallysprint Série 2017.

Článek Kalendář MS 2018 s Tureckem

22.09.2017 09:45, WRC, Honza Froněk
Kalendář MS 2018 s Tureckem
World Motorsport Council na včerejším zasedání schválil kalendář MS pro příští rok. Podle očekávání nahradilo Turecko Polsko. Pojede se zde v polovině září poprvé od roku 2010. Podzimní podniky tak doznaly malé změny v datech.

Video Testování Sébastiena Loeba na šotolině [4xVIDEO]

21.09.2017 18:16, WRC, Honza Froněk
Testování Sébastiena Loeba na šotolině [4xVIDEO]
O testu Sébastiena Loeba jsme již včera psali. Jaký to bude mít vliv na jeho případný návrat za volant francouzského týmu soutěžícího v MS, zatím nevíme. Nyní si můžete vychutnat průjezdy devítinásobného mistra světa na videu.

Článek Loeb o startech v MS 2018: Nic není rozhodnuto

20.09.2017 21:17, WRC, Honza Froněk
Loeb o startech v MS 2018: Nic není rozhodnuto
Sébastien Loeb dnes testoval Citroën C3 WRC v okolí španělské Girony. Devítinásobný mistr světa nejel s vozem WRC na šotolině více jak čtyři roky, ale dobrý pocit z vozu se dostavil téměř okamžitě. Možné starty v roce 2018 zůstávají otevřené.

Článek Mladý Rovanpera pojede osm soutěží WRC-2 2017 a 2018

20.09.2017 15:53, WRC, Honza Froněk
Mladý Rovanpera pojede osm soutěží WRC-2 2017 a 2018
Kalle Rovanpera pojede poslední dvě soutěž MS 2017 s vozem R5 od M-Sportu a příští rok plánuje šest soutěží WRC-2. Zatím není jasné s jakým vozem pojede v příští sezóně. Mladý pilot koketuje kromě M-Sportu i s Hyundaiem.

Článek Loeb bude zítra testovat C3 WRC na šotolině

19.09.2017 18:07, WRC, Honza Froněk
Loeb bude zítra testovat C3 WRC na šotolině
Sébastien Loeb zítra podruhé usedne za volant speciálu Citroën C3 WRC, který bude testovat na šotolině v rámci přípravy francouzského týmu na Španělskou rally.

Článek Mikkelsen testuje Hyundai na asfaltu [VIDEO]

19.09.2017 10:03, WRC, Honza Froněk
Mikkelsen testuje Hyundai na asfaltu [VIDEO]
Andreas Mikkelsen testoval celý víkend na francouzském asfaltu Hyundai i20 WRC, se kterým vyrazí na trať poprvé ve Španělsku. Deštivé počasí ale moc španělský asfalt nepřipomínalo.

Článek Jan Černý zakončil evropskou cestu v Římě

19.09.2017 09:31, ME, MOGUL ŠKODA ACA RACING
Jan Černý zakončil evropskou cestu v Římě
Italská 5. Rally di Roma Capitale 2017 byla letos poslední soutěží ERC mistrovství Evropy, kde Českou republiku reprezentovala posádka Jan Černý – Petr Černohorský z ACCR Czech teamu.

Článek Shiraz Rally 2017: Absolutní stříbro podtržené etapovým zlatem

19.09.2017 09:26, Ostatní, Libor Hlisnikovský
Shiraz Rally 2017: Absolutní stříbro podtržené etapovým zlatem
Šotolinová premiéra Vojty Štajfa a Markéty Skácelové s vozem ŠKODA Fabia R5 dopadla výborně - celkové stříbro a vítězství ve druhé etapě Shiraz Rally 2017 hovoří jasně. Poslední podnik letošního šampionátu Středního Východu vyhrál katarský matador Násir Al-Attíja, druhá česká posádka Landa-Zalabák na Fabii R5 soutěž nedokončila.

Článek APRC v Japonsku: vyhrál jezdec ŠKODA Gaurav Gill – ŠKODA získala titul v hodnocení značek

18.09.2017 18:33, Ostatní, Škoda Motorsport
Na japonské Rally Hokkaido, předposledním podniku letošní sezóny FIA Asijsko-pacifického šampionátu (APRC), jezdec týmu MRF ŠKODA Gaurav Gill se spolujezdcem Stéphanem Prévotem (IND/B) jednoznačně zvítězili. Dostali se do vedení na druhé rychlostní zkoušce a udrželi ho až do cíle.

Článek 3 kg historie Barumky pokřtěny!

18.09.2017 18:29, Trafika, PFR - media
3 kg historie Barumky pokřtěny!
Po několika letech obtížné, ale zajímavé práce, byla v úterý 22. srpna v Otrokovické Besedě pokřtěna rozsáhlá publikace pojednávající o historii Barum rally. A jak napovídá nadpis tohoto článku, nejednalo se o nic menšího, než o tříkilovou Žlutomodrou rally, kteří mnozí fanoušci překřtili na „Bibli rally“ nebo „Encyklopedii rally“.

předchozí stránka  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   další stránka   na poslední stránku
Počet vyhledaných záznamů : 17524
Celkový počet stránek : 877
Rychlé hledání
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání

/Nejčtenější články za měsíc

Článek Objednávejte nástěnný kalendář WRC 2018 Froněk + Maschl s 25 fotografiemi A3+ [V SOBOTU NA STRAHOVĚ]

06.12.2017 18:28; WRC

Článek Poleťte s Rally-Manií na WRC na Korsiku, do Portugalska a další soutěže MS 2018

12.12.2017 19:19; Česká rally

Článek ŠKODA Motorsport se ohlíží za úspěšným rokem, titulem v kategorii WRC 2 a 14 národními tituly

12.12.2017 15:04; WRC