English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Zdeněk Čermák: Mats Lysen je asi letošní mistr Evropy!

30.08.2009 20:35, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Zdeněk Čermák, tento českobudějovický pilot jako jeden z mála nejezdí v ME v rallycrossu s vozem se lvem ve znaku, ale se Škodou Fabia. Třetí muž v celkovém hodnocení z minulé sezony, se letos pravidelně zúčastňuje finále A. V nedávno odjetém Buxtehude přišel nejlepší výsledek sezony v podobě 3. místa.

Rozhovor Jussi Pinomäki - Sosnová je má nejoblíbenější trať [ROZHOVOR]

28.08.2009 09:00, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Jussi a Kalle Pinomäki, tato finská bratrská dvojice se trochu liší. Jussi po získání titulu v divizi 1A přestoupil do královské divize 1, kde s Citroënem C4 absolvuje první sezónu. Kalle si rallycross vyzkoušel dvakrát. Jeho jméno je spojováno hlavně s rally, kde brázdí RZ v Renaultu Clio R3.

Článek Mats Lysen: Po této sezóně se budu snažit sehnat sponzora na Divizi 1

23.08.2009 20:55, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Tomáš Němec přináší první ze série rozhovorů s předními evropskými rallycrossaři, jako první vyzpovídal mladého, teprve sedemnáctiletého Matse Lysena, který letos útočí na titul v divizi 1A.

Článek Hvězda WRC Henning Solberg pojede v Sosnové

14.08.2009 15:47, Mistrovství Evropy, Jan Mochan
Racing-Mania.cz
Letošní desetidílný seriál ME v rallycrossu vrcholí 12. a 13. září na Global Assistance Autodromu Česká Lípa v Sosnové. Finále ozdobí účast norské hvězdy světových rallye Henninga Solberga.

Článek Pavel Valoušek – Jednáme o startu s Fabií S2000 na Barum rally

01.08.2009 11:03, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Pavel Valoušek si před nedávnem poprvé vyzkoušel, jaký je hromadný start na rallycrossových závodech v Sedlčanské kotlině, o pár dní později pak poprvé usedl do vozu zapůjčeného od Seznam.cz rally teamu, aby si v Třebíčí „doplaval“ pro krásný výsledek v podobě druhého místa po úžasném souboji s Jarkem Orsákem.O nadcházejícím víkendu čeká Pavla vůně rallycrossu znovu, a to při zónovém mistrovství Evropy v Sedlčanech.

Rozhovor Roman Častoral: Vašek Pech byl férový, ale velice těžký soupeř [ROZHOVOR]

31.07.2009 13:00, Mistrovství Evropy, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Katovický jezdec Roman Častoral má letos program opravdu nabitý. Vicemistr Evropy z let 2007 a 2008 jede letos svoji první evropskou sezónu se zbrusu novým Opelem Astra s náhonem na zadní nápravu. Starý vůz, s pohonem na nápravu přední, pak prohání na závodech národního šampionátu.

Článek Marcus Gronholm představí novou ralycrossovou Fiestu na Pikes Peak

27.05.2009 19:34, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Nový model Fiesty vyrazí oficiálně na americké silnice až přístí rok, přesto bude startovat na slavném závodu do vrchu Pikes Peak. V podobě rallycrossového speciálu ji na slavném závodě představí Olsberg Motor Sport Evolution team s veleslavnými piloty Marcusem Gronholmem a Andreasem Erikssonem.

Článek ERC Book 2008 ? Ještě lepší, než jsme doufali!

05.03.2009 22:08, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Jak jsme vás již informovali dříve, vznikala v rukou fotografa Tomáše Racka na přelomu roku nová kniha, která měla slovem i obrazem mapovat loňskou sezónu evropského šampionátu v rallycrossu. Nyní se nám dílo dostalo do ruky k recenzi a již teď můžeme prozradit, že kniha nám doslova učarovala.

Článek ERCBook ? European Rallycross Championship právě v prodeji!

26.02.2009 13:06, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Ve spolupráci s vydavatelstvím XTG ? group a.s. právě vyšla očekávaná unikátní kniha představující na více jak 300 fotografiích rallycrossovou tematiku minulé sezony.

Článek Soutěž: ?Získejte první knihu ERCBook?

09.02.2009 19:44, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Vážení čtenáři, fanoušci motoristického sportu. Ve spolupráci s vydavatelstvím XTG-group a.s. jsme pro Vás připravili soutěž, ve které máte jedinečnou příležitost získat první knihu ERCBook 2008 určenou pro volný prodej s podpisy autorů, věnováním a označením ?1. kniha pro volný prodej? .

Článek Tomáš Racek, aneb od závodního volantu k mikrofonu

15.01.2009 19:56, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Rozhovorů s Tomášem jsme již četli nesčetně, pouze s tím rozdílem, že většinou dotazy směřovaly na jeho závodní kariéru či dráhu fotografa. Tentokrát se zaměříme na jeho poslední koníček, kterým se stalo moderování motoristických akcí hlavně v oblasti rallycrossu.

Článek ERCBook ? evropský rallycross písmem i obrazem

08.12.2008 14:27, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Vážení čtenáři ? fanoušci, dovolte mi poskytnout Vám informace o ojedinělé právě vznikající publikaci.

Článek Rallycross - Marcus Gronholm poslal svou Fiestu přes střechu

14.09.2008 10:52, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Marcus Gronholm se účastní svého třetího závodu ME v rallycrossu, který se jede polském Slomczynu. I přes krizovku v druhém kole kvalifikační jízdy dosáhl desátého času.

Video Rallycross - Závod v Sedlčanech objektivem Tomáše Němce [Fotogalerie + Video]

27.08.2008 10:14, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Šestý podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v rallycrossu se konal v Sedlčanech a na přítomné diváky čekala opět spousta napínavých soubojů. Atmosféru tohoto závodu vám pomohou přiblížit povedené fotografie Tomáše Němce.

Článek Rallycross ? Marcus Grönholm přišel, viděl a zvítězil!

07.07.2008 10:21, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
O občasných startech v rallycrossovém Mistrovství Evropy se v případě Marcuse Grönholma, rallyového mistra světa, mluvilo již před úvodním podnikem v portugalské Lousadě. Ovšem skutečná Finova premiéra se odehrála ve Švédsku a nutno říci, že to byla premiéra doslova šokující!

Článek Návrat Marcuse Grönholma do rallysportu: ME v rallycrossu

02.07.2008 02:53, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Dvojnásobný mistr světa v rally, Marcus Grönholm, se o nadcházejícím víkendu vrátí do závodního vozu, a to při švédském dílu mistrovství Evropy v rallycrossu. Ačkoli ?Bosse? usedne ?jenom? do Fiesty, její motor bude dvakrát silnější než motor Focusu WRC, s nímž Marcus ještě loni startoval ve WRC.

Článek Rallycross - Sosnová ve znamení deště a bláta [FOTO]

19.05.2008 02:02, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
O víkendu pokračovalo svým druhým podnikem MMČR v Rallycrossu, domácí špička včetně spousty zahraničních hostů si dala dostaveníčko v Sosnové. Atmosféru zmoklých a promáčených závodů vám přiblíží fotgrafie našeho kolegy Tomáše Němce.

Článek ME Rallycross - Fabie Michaela Jernberga připravena [FOTO]

17.04.2008 03:35, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Počátkem května začíná nový ročník Mistrovství Evropy v rallycrossu a o jezdcích i technice je stále více jasno. Po ohlášení startů Marcuse Grönholma s Fordem je tu další zajímavá zpráva, zejména pro všechny fanoušky značky Škoda. Michael Jernberg představil svoji novou Fabii.

Článek Marcus Grönholm pojede ME v rallycrossu s Fiestou divize 1

16.04.2008 02:25, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Švédský tým Fordu dnes na tiskové konferenci ve Stockholmu oznámil, že dvojnásobný mistr světa v automobilových soutěžích Marcus Grönholm v letošní sezoně absolvuje šest závodů mistrovství Evropy v rallycrossu s vozem Ford Fiesta divize 1.

Článek Rallycross novou výzvou Marcuse Grönholma

14.04.2008 06:49, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Marcus Grönholm a Henning Solberg by při vybraných podnicích letošního mistrovství Evropy v rallycrossu měli posílit tým Andrease Erikssona, který do evropského šampionátu nasazuje vozy Ford.

   předchozí stránka  1  2  3  4  5   další stránka
Počet vyhledaných záznamů : 98
Celkový počet stránek : 5
Rychlé hledání
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání

/Nejčtenější články za měsíc

/Nejčtenější články za týden


/Francouzské bourání [3x VIDEO]

/ Další video...