English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

Vyhledat článek Vyhledat článek

Rozhovor Petr Bartoš : Marek Stloukal je hvězda letošního MMČR

02.08.2010 17:57, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Petr Bartoš, letos útočí na pátý titul mistra Evropy a zatím s vývojem obou šampionátů spokojen není. Barča poslouchá a Petr všechny chyby bere na sebe.

Rozhovor Tomáš Pospíšilík [Rozhovor]

29.07.2010 19:30, Ostatní, David Jeřábek
Racing-Mania.cz
Tomáš Pospíšilík se pod hlavičkou Czech National Teamu zúčastnil závodu v Poříčí nad Sázavou a nevedlo se mu vůbec špatně. Jediný kdo ho v Poříčí nad Sázavou porazil byl slovenský závodník Igor Vlasatý.

Článek Kdo usedne vedle Daniela Landy - vyhodnocení

28.07.2010 20:28, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Soutěž je u konce. Většina z vás odpovídala správně. Přípravy na oslavu narozenin Martina Svobody jsou v plném proudu a Mitsubishi Lancer je již z poříčského závodu „odbahněno“. A jak to tedy bylo správně?

Rozhovor Vladislav Štětina [Rozhovor]

27.07.2010 17:42, Ostatní, David Jeřábek
Racing-Mania.cz
Vždy když jdu po depu, vidím ho s úsměvem na tváři a ve velmi dobré náladě. Po závodu v Poříčí měl úsměv větší než když jindy, dojel totiž na druhém místě v nejsilnější Divizi D3.

Článek Soutěž o svezení v Mitsubishi Lancer Evo 8

25.07.2010 11:13, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Chcete se svézt v závodním Mitsubishi? Neváhejte a soutěžte. Martin Svoboda slaví narozeniny a při té příležitosti se zde objeví Daniel Landa a ten dá v dobrém rozmaru Martinovi dárek. Jaký? Povozí výherce naší soutěže v Mitsubishi Lancer, se kterým nedávno vyhrál v Dolním Bousově.

Článek SOUBOJ rallye TITÁNŮ –za volantem FiestaCUPu

17.07.2010 12:19, Ostatní, Tomáš Fryč
Racing-Mania.cz
TARABUS, TRINER, TROJAN, ŠLEHOFER, ČERNÝ, BRYNDA – šestka jezdců rallye se zúčastní MMČR v rallycrosu za volanty závodních speciálů FiestaCUP 2010!

Článek Svoboda MP Motorsport s Danielem Landou vítězně

16.07.2010 19:00, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Veni Vidi Vici. Tak by se dalo charakterizovat vystoupení Daniela Landy v dalším závodě MMČR v autocrossu. Ale pojďme hezky popořádku.

Článek MMČR v autokrosu Dolní Bousov [SHRNUTÍ]

14.07.2010 16:53, Ostatní, David Jeřábek
Racing-Mania.cz
Dolnobousovský závod je za námi. Kdo přisel, byl jistě překvapen, někdy i šokován, někdy se smál a někdy měl chuť plakat, ale každý odcházel po nedělním finále spálený od sluníčka, které vytrvale a bez přestání po oba dva dny pražilo na trať. O tom všem a ještě mnohem více se dočtete v tomto článku.

Článek Soutěž s AP Liquors zná své vítěze

09.07.2010 09:40, Ostatní, Vlastimil Resl
Racing-Mania.cz
S velmi kladným ohlasem se setkala soutěž autokrosového AP Liquors Racing Teamu, jejíž hlavní cenou je svezení s vedoucím pilotem průběžného pořadí Divize 6 Tomášem Handíkem. Pojďme se nyní podívat, kteří tři šťastlivci byli zástupci týmu vylosováni.

Článek Autokros pokračuje závodem v Dolním Bousově [PREVIEW]

09.07.2010 00:15, Ostatní, David Jeřábek
Racing-Mania.cz
Čtvrtý závod Timeseal Mezinárodního mistrovství České republiky zavítá na trať v Dolním Bousově. Bousovská trať, jak je známo, je velmi záludná a zvlášť pokud zaprší, stává se velice kluzkou až nevyzpytatelnou. To by se tento víkend ale nemělo stát a tak bude trať klouzat pouze, když bude nakropená.

Článek Milan Purma: Kdo nejel Novou Paku, ten nejel autocross [ROZHOVOR]

07.07.2010 22:18, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Milan Purma je mladý jezdec z Nového Bydžova, který zdědil chuť závodit po svém otci. Říká se, že většina jezdů Divize 6 v republikovém mistrovství jede za své. Milan není výjimkou a vše si platí z vlastní kapsy.

Článek ME v Nové Pace [SHRNUTÍ]

07.07.2010 08:01, Ostatní, David Jeřábek
Racing-Mania.cz
Již po třicáté přivítal novopacký autokros závodníky ME. Letošní rok, byl nejen rokem jubilejním, ale také se na start postavilo nejvíce závodníků v historii ME v Nové Pace. Na trať tak vyrazilo hned 103 jezdců ve čtyřech divizích.

Článek Roman Kalvoda: Výkon našeho auta je přes 550 koní [ROZHOVOR]

14.05.2010 15:28, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Ani jsme se nenadáli a druhé klání v Timeseal MMČR v Autocrossu je tu. Už zítra se jezdci začnou sjíždět do Přerova. Chybět nebude ani Roman Kalvoda. Třetí muž z Nové Paky by chtěl vyhrát, ale pokud bude na bedně, zklamaný nebude. Tento sympatický jezdec, pilotující speciál v královské divizi, byl v Pace neskutečně rychlý.

Článek Navštivte nový server - rallycross.cz !!!

30.04.2010 14:13, Ostatní, Markéta Ouhrabková
Racing-Mania.cz
Milí čtenáři, po dlouhém a nesnadném vývoji vám s potěšením představujeme náš nový webový portál www.rallycross.cz, který se bude významně snažit o rozšíření naší velké rodiny jménem motorsport. Jak už jeho název napovídá, bude se zabývat výhradně rallycrossem.

Článek Dušan Horčička: Nová Paka to je Monte Carlo autokrosu [ROZHOVOR]

26.04.2010 17:40, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Dušanova premiérová sezóna v divizi 1 a divizi 5 dopadla dobře a sám pilot říká, že si ten cirkus hezky užil. Jeho Ford Focus, předtím patřící a jezdící ME s Láďou Brožkem za volantem, bohužel často tropil neplechu a nového majitele neposlouchal, jak by měl.

Článek Martin Švábenský: Vítězství v Přerově se nedá slovy popsat [ROZHOVOR]

19.04.2010 10:40, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Tento mladý pilot se řadí mezi největší talenty české autokrosové scény. V minulé sezóně dokázal v mistrovství Evropy porážet o mnoho zkušenější borce a celkové čtvrté místo hovoří za vše.

Článek Jan Smrž: Autocross to je adrenalin a nepopsatelný pocit řídit tak silný vůz [ROZHOVOR]

06.04.2010 09:07, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Druhý muž v celkovém hodnocení v minulé sezóně v MMČR v Autocrossu v divizi 3 říká, že v sezóně letošní by bylo krásné získat titul. Zároveň dodává, že zůstane nohama na zemi a bude rád i za třetí místo.

Rozhovor Jirka Bret: Autocross je rychlost, adrenalin a super zážitek [ROZHOVOR]

03.02.2010 11:06, Ostatní, Tomáš Němec
Racing-Mania.cz
Mladá Boleslav - město Škodovek. Město kde bydlí spousta závodníků a město, kde to žije motosportem. Jedním s boleslaváků je i Jirka Bret. Závodník autocrossu divize 6. Tento sympatický jezdec a nový partner rally-mania, má před sebou něco jiného a úplně nového.

Článek Česko-polská veselka

19.12.2009 09:35, Ostatní, Marek Cihlář
Racing-Mania.cz
O tom, že Roman Častoral se nesoustředí jen na České mistrovství v rallyecrossu, ale že je vášnivým "Evropanem" svědčí i to, že na jeho cestě životem ho nebude provázet Češka.

   předchozí stránka  1  2
Počet vyhledaných záznamů : 39
Celkový počet stránek : 2
Rychlé hledání
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání

/Nejčtenější články za měsíc

/Nejčtenější články za týden


/Kubica na hraně [4x VIDEO]

/ Další video...