English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Při XI. Global Assistance Setkání mistrů je šance i ke svezení

Zařazeno : SM12

Petr Eliáš, 09.11.2012 14:32
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 5521x


Zažít pocit na místě spolujezdce v rally voze i včetně WRC můžete během XI. Global Assistance Setkání mistrů a ještě podpoříte dobrou věc.
Při XI. Global Assistance Setkání mistrů je šance i ke svezení
Při XI. Global Assistance Setkání mistrů je šance i ke svezení

Už jen týden zbývá do zahájení XI. Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy. Soutěžácká špička z České republiky bude doplněna i několika zahraničními jezdci, mezi nimiž nechybí například Craig Breen, irský jezdec, který aktuálně bojuje ve Španělsku o pozici mistra světa v rally kategorie SWRC, či Švéd Patrik Flodin. Oproti původně avizovanému seznamu přihlášených máme tu čest oznámit, že v Sosnové se opět ukáže Marc Basseng, loňský absolutní vítěz Setkání mistrů, který zde zajel absolutně nejrychlejší kolo s rallycrossovým speciálem Škoda Fabia. S ním bude čerstvý mistr světa FIA GT1 Marc Basseng startovat i v tomto roce a bude tak patřit k nejvzácnějším hostům XI. Global Assistance Setkání mistrů. I z České republiky ale pořadatelé evidují dalšího závodníka, jehož jméno nezaznělo mezi původně avizovanými účastníky XI. Global Assistance Setkání mistrů. Jeho jméno je Martin Bujáček a je to rovněž čerstvý mistr kategorie produkčních vozů ve Sprintrally.

Během volných tréninků 17. listopadu i během hlavního, paralelního závodu 18. listopadu, tedy rozhodně bude na co se dívat, ale nemusí zůstat jen u dívání. Na stránce www.autodrom.cz a také na stránce mediálního partnera www.ewrc.cz máte možnost zařadit se mezi zájemce o svezení na místě spolujezdce vedle některého z mnoha účastníků XI. Global Assistance Setkání mistrů. V rámci memoriálu Bohuslava Ceplechy tak máte možnost podpořit dobrou věc a užít si nevšední zážitek v závodním voze včetně speciálů WRC! Zakoupit si ale můžete i cenné trofeje, či závodnické vybavení, které věnovali i závodníci, kteří se XI. Global Assistance Setkání mistrů neúčastní.

Hlavní závod XI. Global Assistance Setkání mistrů se uskuteční v neděli 18. listopadu v Sosnové u České Lípy. Vstupenky v cenách od 100,- Kč si můžete zakoupit na místě v Global Assistance Racing Aréně, ale také v předprodejích na www.autodrom.cz , kde najdete i další podstatné informace o XI. Global Assistance Setkání mistrů.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Best of Dakar 2015 [4x VIDEO]

/ Další video...