English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Therman doufá v další spolupráci s Gronholmem

Zařazeno : MS1001, Gronholm

Radek Vojtěchovský, 17.02.2010 15:16
Tisknout článek
Kategorie : WRC; zobrazeno : 5928x


Mattias Therman, člověk, který byl zodpovědný za návrat Marcuse Gronholma do Švédska ve Focusu WRC, by byl potěšen, kdyby mohl Marcusovi pomoci k dalším startům v sezóně.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Gronholm dokončil Švédskou Rally jako 21. Jednalo se o jeho první start v MS po dvouleté odmlce a o zrovna šťastný návrat se nejednalo, protože jeho Focus nejprve postihly problémy s elektrikou a následně i defekt, což ho stálo 20 minut ztráty. K pěti předchozím vítězstvím ze Švédska tak přidal jen nepříliš povedený výsledek.

Finský podnikatel Therman, který jel v sesterském Focusu a dorazil do cíle o tři příčky za Gronholmem, říká, že si s Marcusem promluví o budoucnosti. "Tato spolupráce vznikla dost pozdě. Jistě, rád bych pomohl Marcusovi znovu, ale zatím jsme o tom nemluvili. Když se s Marcusem bavíme o budoucnosti, řekne ´možná´. Uvidíme..."

"Sponzorství nebylo jen na mě, Marcuse podporovaly i další společnosti. Pokud by ale měl zájem, rád se pokusím sehnat pro něj nějaké další peníze."

Sám Gronholm zůstává mlčenlivý. Bylo mnoho spekulací o tom, že by se Marcus vrátil znovu ve Finsku, ale šéf Fordu Malcolm Wilson si myslí, že to není pravděpodobné. "Bylo by skvělé, vidět Marcuse zase zpět, ale myslím si, že to nebude ve Finsku. Pamatuji si, když jsem s ním mluvil po vítězství v roce 2007 a myslím, že byl velmi rád, když skončil po rekordním sedmé vítězství. Rád bych ho viděl na dalších šotolinových podnicích, ale prostě musíme počkat a uvidíme, co si o tom myslí. Každopadně bylo skvělé, mít ho zpět."

Zdroj: autosport.com

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Therman doufá v další spolupráci s Gronholmem

17.02.2010 15:16

Článek Radek Vojtěchovský, WRC

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Finálová jízda v Charlotte

/ Další video...