Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Larsson se Škodovkou mistrem Evropy

05.10.2006 02:31, Mistrovství Evropy
Racing-Mania.cz
Jedenáctým podnikem v německém Buxtehude skončilo o uplynulém víkendu (30. 9. - 1. 10.) mistrovství Evropy v rallycrossu. Až v samotném finále šampionátu se rozhodovalo o jménu letošního šampióna. Nakonec se radoval Švéd Lars Larsson pilotující vůz Škoda Fabia.

Článek Mysen - Kenneth Hansen vybojoval v napínavém finále stříbro

05.09.2006 03:57, Mistrovství Evropy
Kenneth Hansen předvedl ve finále A divize 1 devátého podniku letošního mistrovství Evropy v rallycrossu výborný výkon a dojel si za svým krajanem Michaelem Jernbergem pro druhé místo.

Článek Mysen - Kotek slavil první evropský triumf

04.09.2006 11:54, Mistrovství Evropy
Michael Jernberg vybojoval o víkendu v norském Mysenu své první vítězství sezony v závodě, v němž byly všechny zaběhnuté pořádky evropského šampionátu v rallycrossu postaveny na hlavu.

Článek Mysen - Pro Kalného skončil závod dřív, než začal

02.09.2006 04:49, Mistrovství Evropy
Pro bývalého mistra Evropy v rallycrossu Jaroslava Kalného skončil devátý podnik ME v rallycrossu 2006 ještě dříve, než začal, a český jezdec se může vydat na cestu z Norska zpátky domů.

Článek Holandsko ? Hansen nedojel, přesto vede

22.08.2006 12:25, Mistrovství Evropy
Při osmém podniku mistrovství Evropy v rallycrossu, který se jel o víkendu 19. ? 20. srpna na holandském okruhu Eurocircuit u Valkenswaardu, musel úřadující mistr Evropy Kenneth Hansen odstoupit z finále A divize 1 kvůli poruše motoru.

Článek Holandsko - Častoral a Kotek se postarali o double

22.08.2006 08:34, Mistrovství Evropy
Osmým podnikem pokračoval o víkendu 19. až 20. srpna v holandském Valkenswaardu evropský šampionát v rallycrossu. Vítězstvím ve finále A si český reprezentant Roman Častoral upevnil první pozici v tabulce ME. Tomáš Kotek vybojoval ve stejné divizi druhé místo.

Článek Holandsko - Isachsen předvedl v první rozjížďce ukázkovou boudu

20.08.2006 10:01, Mistrovství Evropy
Na holandském okruhu Eurocircuit u Valkenswaardu probíhá o tomto víkendu osmý podnik mistrovství Evropy v rallycrossu 2006. S aktuálními informacemi se nám ohlásil náš spolupracovník Tomáš Racek.

Článek FOTO: ME rallycross Belgie

19.08.2006 09:22, Mistrovství Evropy
Sedmý podnik ME v rallycrossu v belgickém Maasmechelenu od osmého závodu, který se jede tento víkend v Holandsku, dělil pouhý týden. Náš spolupracovník Tomáš Racek se mezi závody nevracel do Čech a bohužel měl problémy s připojením na síť, proto své fotografie tentokrát poslal později. Přesto věříme, že si je s chutí prohlédnete i nyní...

Článek Sosnovské bahenní lázně [foto MMČR rallycross]

09.08.2006 11:12, Mistrovství Evropy
Po dvou zrušených závodech v Borovanech a Sedlčanech pokračovalo Mezinárodní mistrovství ČR v rallycrossu v neděli 6. srpna v Sosnové. V nepříjemném deštivém počasí se na autodromu u České Lípy bojovalo také o body do rakouského šampionátu a České trofeje.

Článek Hansen navzdory pátému místu z Maďarska vyhrál první polovinu sezony

26.07.2006 11:57, Mistrovství Evropy
Kenneth Hansen neprožil v Maďarsku, kde se poprvé v historii jel podnik mistrovství Evropy, jednoduchý víkend. Po pokaženém startu, následné havárii a dalších těžkostech v průběhu kvalifikaci, startoval Švéd do finále A z poslední řady a dojel si pro páté místo.

Článek Maďarský čardáš [foto]

25.07.2006 02:00, Mistrovství Evropy
O víkendu se v maďarském Nyiradu konal šestý podnik letošního mistrovství Evropy v rallycrossu. U tratí nechyběl a zajímavou fotogalerii pro vás připravil náš spolupracovník Tomáš Racek.

Článek Nyirad - Roman Častoral se výhrou vrátil do čela ME

24.07.2006 02:16, Mistrovství Evropy
Sverre Isachsen s Fordem Focus vyhrál šestý podnik mistrovství Evropy v rallycrossu divize 1, který se jel o víkendu v maďarském Nyiradu. Za jeho zády projel pod šachovnicovou vlajkou Tommy Rustad se stejným vozem, jenž tak zajistil cenné double pro tým Isachsen Motorsport.

Článek Ve Švédsku se radoval Jaroslav Kalný [foto + shrnutí]

05.07.2006 05:32, Mistrovství Evropy
Pátým podnikem pokračovalo ve Švédsku letošní mistrovství Evropy v rallycrossu a finálové jízdy všech divizí na okruhu v Höljes nabídly skutečně dramatickou podívanou.

Článek Greinbach ? Častoral nejrychlejší, Kalný ztratil kvůli hodinám

11.06.2006 12:07, Mistrovství Evropy
Volnými a měřenými tréninky, po nichž následovaly první série rozjížděk, začal dnes v rakouském Greinbachu program čtvrtého podniku mistrovství Evropy v rallycrossu 2006. V jednotlivých divizích si před nedělními rozjížďkami nejlepší pozice vybojovali Kenneth Hansen, Krzysztof Groblewski a náš Roman Častoral.

Článek Greinbach - Hansen dokázal s Citroënem C4 podruhé zvítězit

11.06.2006 10:26, Mistrovství Evropy
Čtvrtým podnikem pokračovalo v rakouském Greinbachu letošní mistrovství Evropy v rallycrossu. V královské divizi 1 se ze druhého vítězství sezony radoval Kenneth Hansen s Citroënem C4; z českých reprezentantů se nejlépe vedlo Zdeňku Čermákovi a Romanu Častoralovi, kteří ve svých divizích shodně vybojovali druhá místa.

Článek Greinbach ? Perná noc u ?Koutných? i u ?Kalných?

11.06.2006 01:07, Mistrovství Evropy
V rakouském Greinbachu se jede čtvrtý podnik ME v rallycrossu. V některých týmech měli po sobotní části programu pořádně napilno. Do zákulisí nahlédl náš spolupracovník Tomáš Racek.

Článek Greinbach ? Bermingrud vděčí za start Jaroslavu Kalnému

10.06.2006 01:30, Mistrovství Evropy
Pouhý týden po závodě v Sosnové u České Lípy pokračuje už tento víkend mistrovství Evropy v rallycrossu čtvrtým podnikem v rakouském Greinbachu. Na startu díky Jaroslavu Kalnému nechybí ani Morten Bermingrud se svou Xsarou.

Článek Sosnová ? Vzduchem létaly plechy, kola i celá auta

05.06.2006 12:00, Mistrovství Evropy
Třetí podnik letošního Mistrovství Evropy FIA v rallycrossu hostila Česká republika, přesněji řečeno Autodrom Sosnová u České Lípy.

Článek Sosnová - První sérii rozjížděk vévodili Isachsen, Groblewski a Častoral

03.06.2006 12:00, Mistrovství Evropy
Za krásného počasí začal dnes na Autodromu Česká Lípa v Sosnové program třetího závodu letošního mistrovství Evropy v rallycrossu. Kromě volných a měřených tréninků absolvovali účastníci také první sérii rozjížděk.

Článek Rallycrossové hvězdy v čele s Hansenem přijedou do Sosnové!

02.06.2006 12:00, Mistrovství Evropy
Parádní podívána je připravena na nadcházející víkend (3. ? 4. června) na Autodrom Česká Lípa v Sosnové. Třetí podnik jedenáctidílného seriálu FIA Mistrovství Evropy v rallycrossu 2006 proběhne v Global Assistance Racing Areně na severu Čech.